Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan, akit a közös fürdő...

Van olyan, akit a közös fürdő használata riaszt vissza a kollégiumtól?

Figyelt kérdés
Tehát fiúk-lányok egyben, kb. 10 fülke egymás mellett, szemben tükrök, függöny nincs?

2012. aug. 6. 14:42
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
15:21-es válaszoló! Te melyik koliban laksz?
2012. aug. 6. 16:36
 22/32 anonim ***** válasza:
15%

Ezt nem értem, miért zavar mást.

Én egy évet laktam ilyen koliban, igaz ott kevesebb fülke volt, de szintén függöny nélkül. Ellenben tökre nem érdekelt, hogy ki jön be, ki megy ki. Ha néz, akkor néz, leszrom, de általában nem ez volt. Fürdeni megyek oda, nem mást bámulni, más férfik segge nem hoz izgalomba, illetve más testrésze sem. Semmi gondom nem volt a fürdéssel, talán még jobb is volt, mint albérletben, mert lényegében bármennyi vizet használhattál, így kényelmesen meg tudtam fürdeni. Pedig egyetem előtt nagy családi házban laktam, két db fürdőszobában, majd egy évet albérleteztem.

Régebben megszoktam, amikor a konditerem zuhanyzójában is ilyen állapotok uralkodtak, ott még az öltöző részlegben is egy szál pcsben mászkáltak az emberek. Megszoktam és nem érdekel, ennyi.

2012. aug. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Még valami, nekem nem a zuhanyzó volt a legnagyobb érv a koli ellen.
2012. aug. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Én is félek ettől. Jó, nem vagyok kövér 175cm vagyok és 62kg, de nincs is álomalakom. A szüleim előtt sem szeretnék levetkőzni, nem idegenek előtt. Én úgy gondolom, hogy ez a barátom privilégiuma :)
2012. aug. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Én olyan koliba megyek ahol kabinok vannak ajtóval. Üvegajtó amin nem lehet annyira átlátni. Ha Valóban olyan lenne, hogy mondjuk 10 fülke van függöny nélkül akkor lehet, hogy meggondolnám a koli dolgot. Én szégyenlős vagyok és kész. Ha kolis leszek(még van egy évesm a fősuliig) akkor is meg fogom úgy oldani, hogy azt az egy testrészem ne lássák. Még itthon sem szoktam meztelen lenni. Szerintem nekünk fiúknak ennyiben könnyeb a dolgunk, mert csak 1 testrészt kell takarni:D
2012. aug. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
nem a kérdésre válaszolok, ezért bocsi, de 45-50 percet azért ki lehet bírni utazással, ha nem szeretnél koliba költözni mégsem. Én napi öt órát utazok a suli miat...
2012. aug. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
ki lehet bírni, nem is az a gond. csak épp most néztem meg a csoportok órarendjeit (amikben persze lesz még változtatás), és... hú. az azért mondjuk kellemetlen, hogy 8:00-tól 13:00-ig óra (kisebb szünetekkel), majd következik 3 és fél óra szünet, aztán tesi 17:30-ig, és utána hazautazni, majd másnak 8-tól megint előadás. És ugye tanulni is kell:)
2012. aug. 6. 19:53
 28/32 anonim ***** válasza:

Én anno 1 félévet jártam be vidékre. Háztól épületig az út 2,5 óra volt, gyakran akár 3 óra is, ha késett a vonat. Vissza szintén ennyi. 5 órát utaztam egy nap. Majd kollégiumba mentem, ami 50 percre volt az egyetemtől. Szóval annyira nem nagy tragédia a helyzeted. Sok ember pedig 1-1,5 órát is utazik a kolitól az egyetemig.


Azt már nem is említem, hogy amikor bejártam, 16-kor végeztem mindennap, reggel nyolctól, kivéve a szerdát, ami szünet és lyukak nélkül egy reggel nyolctól este nyolcig tartó nap volt, majd utána hazamenni, majd csütörtökön reggel nyolcra újra bemenni... : )

2012. aug. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Van olyan koli ahol külön fürdő van, persze drágább.
2012. aug. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

"3 és fél óra szünet, "

Ekkor tanulsz a suli könyvtárába.

2012. aug. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!