Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felsőoktatásban meddig van a...

Felsőoktatásban meddig van a beiratkozási határidő?

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 21:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nézd meg szépen a levelet, amit kaptál, abban minden le van írva.
2012. aug. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Van egy beiratkozási időpont, arra elmész és beiratkozol. Nem húzhatod hetekig.
2012. aug. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
én lehet vak vagyok, de nekem nem irnak hataridot a levelben, pont most neztem meg, ma szerettem volna beiratkozni, de nincs bankkartyam, aminek a szmat keri (lesz diakhitelem) es igy inkabb holnap csinaltatok egyest, s aztan iratkozok ba, nehogy valami gubanc legyen ebbol....
2012. aug. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem határidő van, hanem egy konkrét nap, konkrét órával. Nekünk oda is írták, hogy a pótbeiratkozás 5000! forintba fáj.
2012. aug. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
elolvastam minden levelet, SZEPTEMBER 3 nalunk a beiratkozas hatarideje!!!!!!!!
2012. aug. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez egy nap, amikor minden elsősnek be kell iratkoznia. Egyetemen a határidőt fontos betartani, mert jobb esetben pénzbe kerül, rossz esetben semmit nem lehet tenni, és csúszol.
2012. aug. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Igen, de fogjátok már fel, hogy ez NEM HATÁRIDŐ, ameddig be kell iratkozni, hanem egy konkrét időpont!!!
2012. aug. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Felhivom szives figyelmet arra is, hogy a TVSZ 15. § (5) bekezdése értelmében, amennyiben beiratkozasi kotelezettsegenek a 2012/2013-as tanév őszi félévében 2012. szeptember 3-ig nem tesz eleget, felveteli hatarozata ervenyet veszti, azt a tovabbi evekben felhasznalni nem tudja..."


"Beiratkozni a [link] internetcimen, vagy az ETR nyitooldal bal also sarkaban talalhato Modulo hivatkozasra kattintva tud."


szerintem akkor a szep. 3 nem egy konkret nap a beiratkozasra! szerinted?

2012. aug. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Beiratkozni mindenhol személyesen kell, ugyanis ott ellenőrzik az irataid valódiságát.:D
2012. aug. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%
most kettonk kozul ki nem tudja elolvasni, amit bemasoltam???
2012. aug. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!