Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet esélyem szociális...

Lehet esélyem szociális ösztöndíjra? (egyetem)

Figyelt kérdés
Szüleim elváltak, egyik szülőm a fenntartóm, akinek jövedelme a minimálbér. Ilyen feltételekkel lehet rá esélyem, hogy megítélnek valamit?
2012. aug. 8. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van rá esély.
2012. aug. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem van, bár olyan nagy összegre ne számíts.
2012. aug. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem már a kicsi is segítség :) akkor megpályázom ha látok kiírást.
2012. aug. 8. 21:10
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esélyedet a minimum 6 ezret megkapott.
2012. aug. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok múlik azon, hogy kik pályáznak ellened. Ha 20-an jelentkeznek és abból 15 kaphat, de 19-nek hiányzik két karja, vagy nincsenek szülei, tartós beteg, stb stb. Akkor nyilván ők kapnak és te kiszorulsz. Jó ez nagy túlzás nyilván, de remélem érted. A lényeg, hogy mindenképpen pályázd meg, max nem kapsz, veszíteni valód nincs!
2012. aug. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ha majd be lehet adni, be fogom, veszteni nem vesztek vele! :)
2012. aug. 9. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!