Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol érdemes táskát venni...

Hol érdemes táskát venni normál áron? Milyet érdemes? (egyetemi kollégium miatt)

Figyelt kérdés

én bőröndre gondoltam, merthogy kényelmesebb vinni a buszmegállótól/vasútállomásról a kollégiumig. Ti mit javasoltok?

Illetve milyen boltban? Jó a kínaiban vett is, vagy valami márkásabb helyen? (pl. Playersroom-ban lehet venni? vagy hol?)

Köszönöm!


2012. aug. 9. 20:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

A Tescoban most nagyon jók vannak, ha össze tudsz gyűjteni pontokat, akkor egész olcsón kapsz meg nagy, komoly bőröndöket.

Nem szoktam ilyesmit reklámozni, esküszöm, semmi érdekeltségem nincs a dologban :), csak ez most tényleg jónak tűnik szerintem.


Egyébként meg természetesen bármilyen gurulós bőrönd megteszi, nem kell annak se márkásnak, se szépnek lennie, csak férjenek bele a cuccaid, és ne szakadjon szét. :D

2012. aug. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Amik most a Tescoban vannak, azok tényleg nagyon jó, minőségi táskák.

Persze ha nem zavar, hogy vszínűleg annyi lesz belőlük nemsoká, mint a Fila táskákból:D

2012. aug. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
én is a tescoba láttam akkora gurulós böröndöt, hogy abba el tudod vinni még az íróasztalodat is:D szerintem megéri megvenni
2012. aug. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én is a Tescoban vettem még 2 éve, azóta is szuperál. Egyetlen hátránya számomra a hangja, ahogy gurul. Legközelebb csak is gumikerekűt fogok venni.
2012. aug. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Az tényléeg nagy hátrány.. nekem otthonról a vonatállomás kb 20 perc át kell szállni 2x a vonattól a koliig is kb 20 perc és egyszer bírtam csak ki gurulós bőrönddel inkább cipelem, mint húzom, mert nagyon idegesít

de ha téged nem akkor tescoba tudsz venni szerintem normálisat

2012. aug. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én bírom a hangját, külön élveztem, mikor vasárnap este jártam vissza és macskaköves úton mentem az albérlet felé:D Biztos szerettek az utcában lakók, de legalább a lakótársam már előre nyitotta az ajtót, mert hallotta, h jövök:P
2012. aug. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Kövezzetek meg, én nem szeretem a gurulós bőröndöt. Jó akkor, ha süt a nap és szárazság van, de emelni kell, ha lelépsz egy magasabb járdapadkáról, akad a csatornákban, elakad a levelekben ősszel és a hóban télen. Arról nem is beszélve milyen gusztustalanul mocskos tud lenni egy esős/havas "járat" után. Nekem is van egy kis bőreszem (tesco pontos fila), szeretem, mert jó minőségű strapabíró kis bőresz, de ritkán használom.

Én mindig koliban mosok, egy hátizsákban vagy pici utazóban is elfér a cuccom, nekem így kényelmesebb jóval.

Ha veszel is bőröndöt, ne valami hatalmasat vegyél, pláne ha lány vagy és át kell szállni vonaton. Nincs rajta jó fogás, nehéz felrakni a vonatra, meg lepakolni, sok helyen a sínek között is cipelni kell akkora kráterek vannak.

2012. aug. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ja, egyébként szerintem a szimpla kínai is megfelel. :) Ellenőrizni kell, hogy a csatjai, cipzárjai működnek-e rendesen, kerekei jók-e és lehet venni.

Engem anno az "kényszerített" a filára azon felül, hogy tetszett és nem volt sokkal drágább a többinél, az az hogy végig jártam a városunkban az összes kínait és mindenhol volt valami bibi a bőrönddel, amit éppen kinéztem. Vagy a számzár tojt be (nem használnám, de ha már "be van építve", akkor elvárnám, hogy működjön ha kifizetem), vagy a cipi nem működött rendesen, vagy kerék állt kifordulva.

2012. aug. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én sem értem mostanában ezt a gurulósbőrönd mániát, koleszba okés, de az emberek ezt viszik táborba, kirándulni, stb... Nagyon kényelmetlen, ha meg kell emelni, feltenni vonatra, feltenni villamosra, útpadkánál vigyázni rá, hogy rendesen jöjjön le, nincs rajta fogás...


utazótáska, hátizsák rulz


Amúgy én nem vennék kínaiban bőröndöt, amikor Németországba mentem, rendes márkásat vettem... Ha az út közepén kiszakad, vagy kitörik egy kerék, vagy bármi, az nagyon gáz :/

2012. aug. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem nehéz emelni a bőröndöt, sokkal könnyebb, mint az oldaltáskát, mert a bőröndnek van foggantyúja oldalt is és a tetején is, direkt hogy a vonat csomagtartójából könnyen lelehessen húzni. Nekem sosem akadt még meg sehol, pedig megyek vonatsíneken is, városban is télen-nyáron. A padkának ha szemből mész annyi hogy egy nagyon kicsit megemeled és ennyi, Ha "felülről" mész, akkor meg megemelni sem kell, megy az magától. Egy lány sokkal jobban elbírja azt, mint az oldaltáskát, mert azt mész akkor is kín szenvedés cipelni, ha könnyű a cucc és nincs nálad más. De a bőrönddel vihetsz még akár egy hátizsákot, laptoptáskát akármit és így is kényelmesen tudod vinni. Az oldaltáskával nem
2012. aug. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!