Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Évhalasztás középiskolában....

Évhalasztás középiskolában. Mennyire lehetséges?

Figyelt kérdés

Hogyan zajlik egy ilyen?

12-es leszek most, érettségire készülök. Ezt az egészet anyám erőlteti rám, mert egyszerűen nem érti meg h utálom, nem érdekel, sokkal jobban vonz a szakma. Tavaly megbuktam, nagy nehezen átmentem a pótvizsgán.

Angol nyelvet tanulok, ráadásul szakmait és simát. Előtte sok sok évig németet tanultam , de át kellett térnem. El sem tudom mondani mennyire utálom, nem érdekel, ezért egy mukkot nem tudok belőle. A történelmet sem értem, egy csepp logikám sincs. A matekról már nem is beszéljünk.

Idáig is csak puskázások árán jutottam el.

Az osztályomról... nem is beszéljünk. Tavaly megfenegettek engem és 2 bnőmet akik szintén az osztályba járnak...

Az osztályfőnököm egy némber. Csak neki van igaza... szerinte... és a szülőket is okvetlenül lekiabálja, mint a múltkor h késett...



2012. aug. 11. 10:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
most akkor a párod külföldön dolgozik, vagy 11. osztályba jár?:D
2012. aug. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

szerintem jobban tudom mint te. mivel 3 éve ugyanaz az osztályom..

külföldről pedig... csak annyit mondok hogy kinn élnek az ismerőseim és a rokonaim. ők ott élnek, folyamatosan benne van a külföldi létbe. ne te akard már megmondani,mi hogy működik kinn.

2012. aug. 11. 14:31
 13/25 A kérdező kommentje:

11/12-es válaszoló


ha nem vetted volna észre aki lebukott az a barátNŐm és

a párom külföldön dolgozik

2012. aug. 11. 14:32
 14/25 A kérdező kommentje:
Csak úgy megjegyzésként írom. MOndtam már, hogy nekem nem kell az érettségi csak anyám erőlteti rám.
2012. aug. 11. 14:34
 15/25 anonim ***** válasza:
nekem nővérem külföld állampolgár b+:)) de ha ilyen ostoba vagy, harjá, maradj 8 álatlánossal, meg 4 hónapos okj-s bizivel egy idétlen, akit azthiszi, hogy megváltja a világot, nekem mindegy
2012. aug. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

elmondanám neked, hogy sokkal műveltebbek és okosabbak a CSAK okj-s vagy szakmunkás végzettségű emberek.

te pedig pont abba tartozol akinek k***va nagy az arca

2012. aug. 11. 14:41
 17/25 anonim ***** válasza:
senki nem mondta, hogy ők nem műveltek, és okosak - bár láttam már eleget, résztvettem 3 okj képzésen is, nem a hasamból beszélek -, de ebből a hozzászólásodból is látszik, hogy te bizony a buták táborát erősíted. az okj munkaerőpiacon való jelenléte pedig egy vicc. higgy nekem.
2012. aug. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
ja, és az kijelentésed, miszerint a szakmunkások műveltebbek, és okosabbak, mehet a humor kategóriába.
2012. aug. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
én is először szakmát csináltam,és utána érettségit,most pedig irány a főiskola.ne mondjátok már,hogy OKJ után nem lehet érettségit szerezni,az jó vicc.és a szakmunkásokat se kell lenézni,mert némelyik értelmesebb,okosabb ember,mint aki 500 diplomát végzett már el.ismerek egy vizest,totál flott emberke,vág az esze,és jól végzi azt amit tanult.a diplomás meg segg hülye,nem tud fejbe összeadni.....szörnyű :P
2012. aug. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!

végre egy értelmes ember!

2012. aug. 11. 15:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!