Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Évhalasztás középiskolában....

Évhalasztás középiskolában. Mennyire lehetséges?

Figyelt kérdés

Hogyan zajlik egy ilyen?

12-es leszek most, érettségire készülök. Ezt az egészet anyám erőlteti rám, mert egyszerűen nem érti meg h utálom, nem érdekel, sokkal jobban vonz a szakma. Tavaly megbuktam, nagy nehezen átmentem a pótvizsgán.

Angol nyelvet tanulok, ráadásul szakmait és simát. Előtte sok sok évig németet tanultam , de át kellett térnem. El sem tudom mondani mennyire utálom, nem érdekel, ezért egy mukkot nem tudok belőle. A történelmet sem értem, egy csepp logikám sincs. A matekról már nem is beszéljünk.

Idáig is csak puskázások árán jutottam el.

Az osztályomról... nem is beszéljünk. Tavaly megfenegettek engem és 2 bnőmet akik szintén az osztályba járnak...

Az osztályfőnököm egy némber. Csak neki van igaza... szerinte... és a szülőket is okvetlenül lekiabálja, mint a múltkor h késett...



2012. aug. 11. 10:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
én csak azt nem értem, miért nem lehet egy 4, ismétlem NÉGY hónapos okj-t megcsinálni levelező mellett?
2012. aug. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
ellehetne végezni úgy is csak nem engedik.. ennyi a baj
2012. aug. 11. 15:26
 23/25 anonim ***** válasza:
ki nem engedi?
2012. aug. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
anya
2012. aug. 11. 15:29
 25/25 anonim ***** válasza:
:))))) hát akkor ez van barátom. érettségi, és okj. amúgy milyen okj?
2012. aug. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!