Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki ovónő szeretne lenni,...

Aki ovónő szeretne lenni, annak feltétlen nagyon fontos hogy jó hangja legyen? Ne legyen hamis? Felvételi követelmény?

Figyelt kérdés
Nekem nincs valami nagy hangom, viszont imádom a gyerkőcöket, és kacérkodom az ovónőséggel (ha egyáltalán lehet repedtfazék hanggal).
2012. aug. 12. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Annak idején, amikor én voltam pályaválasztó-korban, felvételi követelmény volt. Sőt az óvónőképzőben tanultak furulyán, egyszerűbb kis ütőhangszeren is játszani. Az enyémhez hasonló "repedtfazék" hanggal, mire tanítanád szegény törpéket? Látod, én ezért lettem tolmács/fordító. Ott nem számít a botfül és a repedtfazék hang.
2012. aug. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Megrettennének a hangodtól szegény gyerekek,még tán a fejlődésben is megállnak.
2012. aug. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 reptoid ***** válasza:
46%
Visszafordulnak :D
2012. aug. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Játszom hangszeren.

Annyira nem gáz, a fiam sem szokott kifutni a szobából. :) Nem a Radics Gigihez hasonlítom magam, van egy érdekes hangszínem na. Egyébként az oviban nem éjjel nappal énekelnek.

2012. aug. 13. 14:55
 5/5 anonim ***** válasza:
a hang az képezhető,formálható,csak jó énektanár kell aki segít a felvételi előtt,és a suliba úgyis tanítanak tovább énekelni.testvéremnek is volt ének órája mikor a csecsemőgondozóit végezte és határozottan fejlődött az énektudása.igaz,oda nem volt felvételi követelmény mert akkor ő se jutott volna be az biztos,ha nem jár előtte énektanárhoz. :D
2012. aug. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!