Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták, akik lapokra...

Egyetemisták, akik lapokra jegyzeteltek és lefűzitek! Milyen mappába fűzitek le?

Figyelt kérdés

Ilyesmi elég?

[link]

Vagy ilyen kell?

[link]

Vagy van másfajta is?


És minden tárgyhoz van külön-külön egy mappa? Hogy csináljátok?


2012. aug. 12. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindkettőt láttam már használatban.


Csináld, ahogy jól esik, bár ha félévente csak 10 tárgyad van, és csak három évet tanulsz, az 60 tárgyat jelent. Hova raksz 60 mappát? Természetesen nem kell külön mappa, mindenhová. Ki kell ezt tapasztalni.

2012. aug. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én olyanba fűztem le, mint a 2., csak nem iylen ronda irodai kiadású volt, hanem jópofa mintás. Elválasztó kartonokkal szedtem szét a tárgyakat, aztán a 2. év végén ráuntam erre, mindent 1 füeztbe írtam és viszontlátás. Nyilván ezt valami jogi/orvosi karon nem tudod megtenni.
2012. aug. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a 2.-nál kisebbe, de az elsőnél azért komolyabba szoktam. Képet nem találok róla, de rendes gyűrűje van, amibe ha kilyukasztom a lapot bele lehet tenni, kemény kartonból van a külseje, nem olyan, mint az 1. képen lévőnek. De ezt csak órára viszem, ebbe írok, a lapokat úgy is külön bugyiba gyűjtöm, főleg olyat, amit cipzárral be lehet csukni, mert azért 100 oldalak nem férnek el olyan kis bugyaiba vagy genotherm vagy mi a neve. De igazából órán pukka pados füzetbe írok, mert 5 tantárgynak úgy is elég annyi oldal
2012. aug. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is vastagabb füzetbe írok, de egyébként a második verziót gyakrabban látom, mint az elsőt. Valakia féléves anyagot gyűjti egy mappába, de olyat is láttam aki eddig visszamenőleg az összes jegyzetét egy mappában tárolja. Ez nálunk mérnöki szakon bőven megcsinálható, nem kell egy órán sem 100 oldalakat jegyzetelni.
2012. aug. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha mappákba szeretnéd gyűjteni, szerintem célszerűbb nagyobbat venni, amibe több fér. Nem kell minden tárgyhoz külön mappa, fölösleges is. Egy mappába simán tehetsz 3-4 tárgy jegyzeteit is, vagy akár többet is. Felírod külön papírokra a tárgyak nevét és lefűzöd, így egy mappán belül lesz több tárgy jegyzetei, mégis átlátható lesz az elválasztás miatt.
2012. aug. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!