Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Nektek van...

Egyetemisták! Nektek van időtök a régi barátaitokra?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Miért ne lenne? Az egyetem nem arról szól hogy mindennap 0-24 tanulunk, amikor nincs ZH-hét vagy vizsga akkor jó időbeosztással simán. Aki azt mondja hogy nincs ideje az vagy hazudik vagy nem tudja beosztani az idejét.
2012. jún. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Nincs, de nem is akarom hogy legyen... Nagyon összevesztünk az egyetem kezdés előtti augusztusban, azóta szinte nem is beszéltünk. Teljesen más városokba kerültünk, megváltoztak. Biztos én is megváltoztam, nem is találjuk közös nevezőt. Annyi szabadidő nincs mint gimiben, de azért lehet a barátokra időt szánni!
2012. jún. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

Hello!

Akkor hazudnék egyet,mert nekem nincs.Két-három alkalommal futottam velük össze az évben.Igaz,ennek több oka van.Én Pesten tanulok,õk Miskolcon maradtak.Most 4,9-es átlagom lett,szükségem van az ösztöndíjra és a tanulás miatt ritkán járok haza,amikor pedig itthon vagyok,a családommal töltöm azt az 1-2 napot :) Sztem ez függ az egyetemtõl,a távolságtól stb..most nyáron tuti talizom majd velük :))

2012. jún. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az egyik barátnőm sajnos nem tudja velünk tartani annyira a kapcsolatot mert főiskolára jár és mellette dolgozik. Plusz még ott van a barátja is vele is sokat van ugyebár. Meg azt is mondta megvan az ottani élete. 20/L
2012. jún. 27. 19:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, munka+fősulival nehezebb a kapcsolattartás, főleg ha más városban van. Ez így más helyzet.
2012. jún. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Időm lenne rájuk, de más városban lakunk. ez gimi alatt is így volt, de akkor legalább azokon a járművonalakon közlekedtem. De szervezünk azért programokat.
2013. okt. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!