Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 11. -es vagyok, megbuktam 2...

11. -es vagyok, megbuktam 2 tárgyból és 6 nap van a vizsgáig. Nincs nagy önbizalmam e téren tudnátok segíteni vagy valami tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Környezetem azt mondja jó eszem van viszont már régen tanultam és nehéz nekiállni.Pár éve dohányzom és alkoholt is fogyasztok alkalmanként, nem tudom ez mennyire befolyásolta a teljesítményem.

2012. aug. 14. 01:15
1 2
 1/11 anonim válasza:
77%
Dohányzás semmi kép nem befolyásolja a tanulást, az alkohol viszont igen. Igyál alkoholmentes sört, az legalább hasznos, serkenti az agyműködést,mivel az csak folyékony kenyér, a volt tanárom mondta. 6 nap 2 tárgyra, nem túl sok idő. 3-3- nap. De lehetetlenek nincsenek, ha belehúzol tanulásba, akkor még átmehetsz simán. Most hozzá is kezdhetsz tanulni :)
2012. aug. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem vagy minden nap hulla részeg, akkor nem nagyon kéne neki.


Viszont ha sikerült 2 tárgyból is megbukni, akkor annyira talán nem lehet jó eszed, mint ahogy a környezeted állítja.


A középiskolában még igazán semmi nehéz nincs.

Most irány a következő napokban a könyvek elé és hajrá, az elejétől ess neki annak ami kell.

(Ennyi idő alatt röhögve meg kellene tudnod tanulni LEGALÁBB 4-esre az anyagot, ha komolyan nekiállnál!)

2012. aug. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2 tárgyból bukta és 6 napod van. Ez bizony esélytelen. Mit csináltál a nyáron? Basztál és ittál, mi?
2012. aug. 14. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 geobarbi ***** válasza:
100%
Melyik az a 2 tárgy? Semmiképpen ne kezdj el zülleni így az utolsó év előtt, mert nagyon meg fogod bánni később. Szedd össze magad, és csináld.
2012. aug. 14. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
6 nap alatt 2 tárgyat max átfutni lehet, mondjuk az se mindegy miből buktál. Itt már csak 3 dologban bízhatsz: jó a memóriád (emlékszel a tananyagból dolgokra), a tanárok csipik a burádat, a harmadik a szerencse. Mindenesetre most már tanulj keményen...
2012. aug. 14. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha matek vagy nyelv van ebben a két tárgyban, akkor már most annyi neked. Töri, irodalom, hasonlók még meg lehetnek.
2012. aug. 14. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha eddig nem tanultál akkor esélytelen
2012. aug. 14. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Fgiyu, ha most nekiállsz, simán. Én szóbeli érettségire 3 nap alatt készültem fel 180 tételből. Az szépen szólva is minimum 180, de inkább 360 oldalnyi anyag.


Anatómia vizsgára is 6 napom volt, abból csak 100 volt a jegyzet teli latin kifejezésekkel, a többi a könyv - további kb. 100 oldal.


Ám én akkor reggel 6-éjfél tanultam.

2012. aug. 14. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát sok esélyed nagyon nincsen 6nap alatt 2 tantárgy,ugye tudod hogy az egész éves anyagot tudnod kell(kivéve ha megatták hogy mit kérdeznek) én is megbuktam nekem 28án lesz a pótvizsga vendéglátás és gazdálkodásból(aki nem tudná ez 1 tantárgy)és én még csak most értem az utolsó részhez +még meg kell tanulnom a fogalmakat de az 1-1,5 nap alatt megvan július 10.-én kezdtem minden nap tanultam reggel 10től este 8-9ig 1óra pihenéssel.

És csak most értem a végéhez, most fogom az elejétől átnézni, feladatokat csinálni +a fogalmak.

2012. aug. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Már csak 3 nap eddig nem tudtam tanulni, ha csoda történne majd írok:))
2012. aug. 16. 23:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!