Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BGF-KKK-n van esélyem megúszni...

BGF-KKK-n van esélyem megúszni a nyelvoktatást?

Figyelt kérdés

nemzetközi gazdálkodás angol nyelven :S

Az a gáz, hogy elkérnek egy csomó lóvét a nyelvoktatásra még külön. Azt írták, hogy nem számít semmilyen nyelvvizsga. Az a helyzet, hogy nekem nemcsak nyelvvizsgám van, hanem amerikai érettségim+amerikai központi felvételi.


Úgy vettem ki, hogy ez nem is spéci angol, tehát nem gazdasági szaknyelv, hanem egyszerű-mezei.


Még úgy is részt kell vennem a nyelvórán, hogy valószínűleg jobban tudok angolul, mint a tanár? Mert az egyetemista barátaim szerint, akkor nemhogy kötelező részt vennem, hanem meg is vágnak, mert jobban tudok :(



2012. aug. 14. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:

A nyelvoktatást végző angoltanárnál valószínűleg azért nem tudsz jobban angolul, főleg nem egy mezei amerikai papírral. Nyugodt lehetsz, ha kivágnak, az az arroganciád miatt lesz, nem azért mert jobban tudnál náluk angolul :-D

Egyébként pedig igenis szakmai angolt/szaknyelvet! tanítanak.

Ha olyan sokat ér a papírod, próbáld meg elfogadtatni, amennyiben az derül ki, hogy tényleg kötelező neked is a nyelvóra.

2012. aug. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem erre itt nem tudunk neked választ adni, kérdezd meg a To-n. Egyébként a BGF-en állítólag tényleg csapnivaló a nyelvoktatás. Nem azért, mert a tanár nem tud angolul, hanem mert nem akar tanítani, aztán meg járjanak hozzájuk a diákok pénzért különórára, ezt szokták csinálni.
2012. aug. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!