Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen a Corvinusos gólyatábor...

Milyen a Corvinusos gólyatábor? Nagyon szivatós? Mennyire lehet ezeket megúszni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyira, csak sokat kell vetkőzni. De ha ne makarsz nem erőltetik. Mindenképp menj gt-be, mert anélkül nehéz barátokat találni.
2010. márc. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy sokat kell vetkőzni...?
2010. márc. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Istenkirály a Corvinusos gólyatábor, kötelező, kihagyhatatlan! Nekem egy örök élmény. És ami a legjobb: abszolút nem szivatós (inkább az insztruktorok magukon viccelődnek :)), ha valamit nem akarsz megcsinálni, akkor nem teszed és kész. De nagyon jó progikat szerveznek, amik összehozzák a csopit (merthogy csoportokra osztják a gólyákat).

Tényleg nem kell félni tőle! :)

2010. márc. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
*instruktorok
2010. márc. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Irigyellek, hogy már a gólyatábort tervezed... :D
2010. márc. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vok. Az nálam sok vetkőzést jelent, hogy kb minden nap volt nudis program. De amugy tényleg jó volt
2010. márc. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Tudnátok példát mondani milyen feladatok voltak?Nem megalázóak?Mi van ha a csoport tagokkal nem jössz ki egyáltalán?igy jártál?...A fiuk nem erőszakosak?megértik ha csak BARÁTKOZOL? a pasim eléggé aggódik...
2010. júl. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, h aktuális-e még a kérdés, de azért válaszolok. Én sokat gondolkodtam hogy menjek vagy ne, alapban nagyon visszahúzodó vagyok. Végülis elmentem három napra, és nem bántam meg. Nem buliztam meg semmi, de tényleg nem csináltatnak semmit amit nem akarsz, az instuktoraink rendkívül jófejek voltak, sok programot csináltak, szal nem az volt, hogy azt csináltok amit akartok, és basztuk a rezet, hanem tényleg jó dolgokat csináltunk. Ha nem akartál menni csopifelest inni, akkor nem mentél. Én is féltem tőle hogy milyen lesz, de mondom, nem bántam meg. De azért nem bírtam volna ki a végéig, mert nagyon irigy vok és féltékeny, és nem bírtam elviselni, hogy mások élvezik, én meg nem.

19/f

2011. jan. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
és mellesleg sok a helyes fiú :P
2011. jan. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Már én is voltam, én KIKes vagyok, te milyen? És ne haragudj de elírtad, v ööö...merthogy 19 fiú vagy, és "sok a helyes fiú"?
2011. jan. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!