Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kémia emelt érettségit májusba...

Kémia emelt érettségit májusban fogok tenni. Nagyon ki vagyok bukva mert elővettem az októberi emelt érettségit és SEMMIT nem tudok megoldani belőle. Lehetetlen?

Figyelt kérdés
De komolyan. hogy lehet ilyen feladatokhoz rutint szerezni? Kérlek adjatok tippeket. Érdemes belevágni? Meg lehet csinálni egy jó érettségit? Meg akarom érteni a kémiát de nagyon félek tőle.

2012. aug. 16. 02:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Én most februárban voltam így, és májusban érettségiztem. Nem lett valami fényes (60% össz.) viszont ahhoz képest nem rossz. Szóval addig tiéd a világ minden ideje és nagyon jól is sikerülhet :)
2012. aug. 16. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

priviben leírnád, hogy hogy sikerült felkészülni ilyen rövid idő alatt?:)

nagyon sokat jelentett ez a válasz nekem :)

2012. aug. 16. 02:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Én májusban voltam. Azt hittem 80%-ra meg fogom tudni írni, mert az előzőek írásbelije lett mindig 70-75% azt meg szóbelivel felgyúrhattam volna. De az idei májusi emelt 55% lett!!!!!!!!!!!!!!!! Szóbelivel 66.... Ilyen nehéz kémia emelt még sosem volt. Nem lehet erre készülni, nem tudhatod mit fogsz ki :(
2012. aug. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!