Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi esélye van hogy 9....

Mennyi esélye van hogy 9. helyről bekerülök koleszba?

Figyelt kérdés
Első évemet fogom szeptemberben megkezdeni Győrben Jogász szakon, beadtam a jelentkezésemet kollégiumba, de csak várólistára kerültem, egészen pontosan a 9. helyre. Mennyi esélye van annak, hogy év közben kapok helyet és ha van akkor kb. mikor?
2012. aug. 17. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
és addig mit csinálsz? messze van az otthonodhoz? mert ha sokat kell buszoznod, mire beérsz, és nem tudsz sehol sem lakni, se rokon, se senki, akkor szerintem ezt figyelembe fogják venni
2012. aug. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
40 km, szóval ezt nem fogadják el. De az a baj, hogy csak papíron 40 km, mert tőlem a vasút kb háromnegyed óra, és még a sulihoz is kb 20 perc míg lesétálok, nameg a vonat is zötyög fél órát. Így összesen egy nap a "semmiért" 3 órát sétálok.
2012. aug. 17. 21:39
 3/4 anonim ***** válasza:

meg tudlak érteni ...

én a buszozással vagyok így bár még csak középsulis vagyok

majd lesz jobb is, nem tudom nem értek hozzá, de nem lehet beszélni az osztályfőnökkel?

vagy fősulin már nincs ilyen mi?

2012. aug. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elszomorítani, de a 9. helyről kb semmi esélyed nincsen.

Még nagyobb létszámú szakokon is legalább 1 félév lenne a 9. helyről bekerülni, a jogász viszont nem nagy...

Nézz utána valami más megoldásnak.

2012. aug. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!