Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit kell ilyenkor tenni?

Mit kell ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Voltam beiratkozásnál és nem kérték a papírt amin a azok a könyvek vannak ami nekem kellenek. Én azt hittem,hogy beiratkozásnál kell odaadni. De most szólt az egyik barátnőm h lehet nem kapunk könyveket,mert tőle se kérték és ő se vitte be. Azt szeretném tudni,hogy most ilyenkor mit kell csinálni.
2012. aug. 17. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen iskola?
2012. aug. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk pl. egyáltalán nem kellett leadni, csakmegkaptuk a listát a könyvekről, és ha valamelyik nem kellett, akkor az ott feltüntetett e-mail címre, meg kellett írni, hogy melyikre nincs szükség. Nem lehet, hogy nálatok is így van?
2012. aug. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A mi iskolankba sem kell előre bevinni. Csak a tankönyvosztáson kell mondani, h mit nem kérünk.
2012. aug. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk se kell listát leadni,úgy van nálunk is,hogy emailben kell írni,hogy ha valamelyik könyv megvan és nem kell.
2012. aug. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tüptürüptürüpp ***** válasza:

Egyedül voltál beiratkozásnál? Mért nem kérdezted meg ott, hogy a könyvekre a papírt be kell-e adni? :-) Tőlünk megkérdezték, hogy kinek milyen könyvek kellenek. Lehet, hogy már előrre meg van rendelve, vagy nem tudom. Ha korábban nem is, de szeptember 1.-jén úgyis kiderül minden. Az tuti, hogy kaptok könyveket amúgy, ne is álmodozzatok.

15/L

2012. aug. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!