Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan ne izguljak iskolakezdé...

Hogyan ne izguljak iskolakezdéskor?

Figyelt kérdés
Most leszek 12-es, de tanévnyitó előtt, az első napokon eléggé parázok. (Pláne most, hogy egy másik intézménybe integráltak minket.) Van valami tippetek ez ellen?

2012. aug. 18. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
pálinka
2012. aug. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

utolsó éved

VÉGZŐS VAGY

a gondolat hogy jövőre egyetem vagy főiskola inspiráljon :D végre elkezdhetsz majd élni

kibirod ezt az egy évet

ez fog a leges leges leggyorsabban elmenni mindközül

elröpül észrese veszed de holnap már érettségi

szóval ne izgulj, hanem élvezd

a végzőseknek mindig egyfajta tisztelet jár

a kicsik úgy néznek rátok, mint a félistenekre, hisz ők is ott akarnak már tartani

hidd el jó helyzetben vagy

2012. aug. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szeretem az osztálytársaimat és a tanáraimat is, ez csak egy általános jelenség nálam a kezdet előtt. Azért nagyon köszönöm, Második!:)
2012. aug. 18. 17:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Tényleg így van, ahogy a második írja. Az utolsó év olyan volt, mintha kb. 20-ad annyi ideig tartott volna, mint a többi (Szalagavató, rendhagyóórák, készülődés az érettségire, ballagás, érettségi), hipp-hopp már vége is volt, pedig én élveztem, de ász az egyetem is, sőt még ászabb. És nyugodtan felsőbbrendűsködj a kiscsírák felett, jövőre veled is azt fognak az egyetemen/főiskolán, addig élvezd ki! :D
2012. aug. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

:DDD igen igen egyetértés van

nyugi ne parázz

majd érettségikor na akkor parázhatsz, de az a legszebb az egészbe, hogy életed első igazi nagy szívása mögött(ami ugye az érettségi) ott van a szabadság ajtaja, ami átvezet az egyetemi életbe :PP

2012. aug. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy a munka világába :D
2012. aug. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ez az év arra van hogy még egy utolsó nagy levegőt vehess az "élet" előtt

mérlegelni hova is menj és kicsit arra is, hogy felkészülj erre, mert most kezdődik igazán a készülődés majd meglátod

akármilyen is volt az előző 11 éved a 12-ik tutira mégcsak megsem fogja közelíteni, de így kell lennie

emiatt szép a végzős év :D a pillanat, ahogy elballagsz

nincs annál szebb :D

najó, majd ha az első gyereked megszületik, az jobb, de ez is ott lesz hidd el :))

2012. aug. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 xperialaci válasza:
2DL VODKA 3DL BIKATORI VÖRÖSBOR MEG 1 DOBOZ NYUGTATÓ JÓL ÖSSZERÁZVA
2012. aug. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!