Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek az a diák is...

Szerintetek az a diák is lehet fizikus/matematikus, aki nem zseni?

Figyelt kérdés
Egy átlag tanuló, aki ötös mind a két tantárgyból gimiben, óráról órára tanulja, de nem zseni, tehát versenyeken nem éri el a legjobb helyezéseket. A kérdésem az lenne, hogy szerintetek egy ilyen diáknak is sikerülne egy matematikus vagy fizikus diplomát szereznie?

2012. aug. 20. 14:13
 1/5 anonim válasza:
77%
Szorgalommal sok tulajdonság helyetessíthető..
2012. aug. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Ha van hozzá érzéked és megy is gimiben arra az 5ösre akkor persze. Csak nagyon kell szeretni a fizikát és matekot különben nem fog sikerülni, mivel azért az egyetem és gimi ég és föld mennyiséget/nehézséget tekintve.
2012. aug. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Igen, lehetsz. Tanulni kell nyilván a jövőben is, de ha ez nem akadály (miért is lenne) akkor igen.
2012. aug. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
persze. én is végzős matek szakos vagyok. érzék mindenképp kell hozzá, de nem kell olyan hú de nagyon kegyetlenül zseninek lenni. ha érdekel, akkor nyugodtan mehetsz rá.
2012. aug. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. aug. 21. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!