Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fizikus, matematikus, informat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizikus, matematikus, informatikus, stb. (tehát okos) fiúkat kérdezném! Milyen lányok tetszenek nektek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 16:49
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%
Definiáld a "lány" fogalmát.
2011. máj. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
én nem lányokat keresek, hanem NŐKET. Őket szeretem.
2011. máj. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
nekik mindegy csak nő legyen :D na jó nem viccelek ez minden pasira igaz :D a lényeg hogy NŐ legyen
2011. máj. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
és mi a NŐ definíciója szerintetek?
2011. máj. 20. 16:59
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
A nő a biológiai értelemben vett nőnemű felnőtt ember elnevezése, szemben a hímnemű felnőtt emberrel, a férfival.
2011. máj. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 skarma ***** válasza:
12%
a fizikus, matematikus, informatikus mióta okos?
2011. máj. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
92%

Tudja magáról hogy nő, de ne legyen elszállva magától legyen kedves az emberekkel de főleg velem, lehessen vele bármilyen témáról beszélni legyen nyitott mindenre. Legyen odaadó és vidám sugározzon belőle valami amitől boldog vagyok mellette. Ne legyen két színű. Legyen házias, és családcentrikus.

Legyen viszonylag nőies alakja, nem baj ha van rajta kis felesleg de legyen formás ott ahol kell, legyen jó megjelenése de ne legyen kvás. Az arca nagyon fontos hogy megfogjon. Lehet magas alacsony nem számít, legyen talpraesett erős, de éreztesse néha hogy törékeny akit nekem kell megvédeni.


Viszont szerintem minden embernek más az ízlése szóval ezt így nem lehet arra lebontani hogy okos vagy sem a férfi. Attól hogy van eszem még én is ugyanazokat szeretem a nőkben szerintem mint mindenki más.

2011. máj. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Ízlésekben ők is különböznek, de csakis értelmes nőt keresnek.
2011. máj. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
92%

"a fizikus, matematikus, informatikus mióta okos?"

Szerinted hülyék?



Egy infós.

2011. máj. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:11


Pont én is így gondolom.

2011. máj. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!