Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Corvinuson tanulok gazdálkodás...

Corvinuson tanulok gazdálkodási és menedzsment szakon, elvégzem oké, de szívem szerint mennék küföldre ott viszont nem fog érni semmit, megéri még így is kimenni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 20. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
az meg mi a szösz?
2012. aug. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Valószínűleg azt jobban tudod hogy mi a kapa.
2012. aug. 20. 19:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát nem igazán. Miért nem vetted fel angol nyelven?
2012. aug. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen az butaság volt, de egyébként nagyon jól beszélem a nyelvet.

Az a kérdés hogy megéri-e így kimenni hogy talán nem is ehhez kapcsolódó szakmám lesz, csak akkor meg úgy érezném feleslegesek voltak ezek az egyetemi évek...

2012. aug. 20. 19:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért egy diploma mindig jól jön. Csak kibírod azt a néhány évet, most így kapásból nem tudom, hogy az a te szakodon pontosan mennyi, de 4-nél több BSc-n amúgy sem lehet. Kint meg majd találsz valamit. Azért lehet, hogy ott is valamennyire figyelembe veszik majd, pl. ha esetleg egy magyar akar majd alkalmazni.
2012. aug. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ismerek valakit.... Hasonló szakon végzett (vagy ugyan ezen már nem is tudom...) a lényeg, hogy most 35 évesen cukrásznak tanul hogy kimehessen külföldre.
2012. aug. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Elég bunkó vagy kérdező és ostoba, igen tudom mi a kapa, sőt azt is tudom mi a fogorvosi szonda, fogászati tükör, polimerizációs lámpa, amalgám tömés, még pálinkafőzéshez is értek...mert egy idióta vagyok.. De az ilyen gondolkodásmódot nem értem mint amilyen a tiéd. Hogy mehettél olyan szakra amiről eleve tudod hogy nem ér semmit se itt se külföldön? Most meg kétségbeesetten teszed fel a kérdésed róla.

És valóban, paraszt vagyok. És a paraszt nem számíthat másra, csak magára!

2012. aug. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

de nem csak magadra támaszkodhatsz, ott van a kapa is :D


köszönöm a válaszokat :)

2012. aug. 20. 20:04
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
ne félj, mindig akad majd munka nálam, ha szükséged van egy jó munkahelyre hozzám jöhetsz wc-t pucolni. Remélem a Corvinuson tanítják, vagy az is lehet hogy autodidakta vagy.
2012. aug. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne mondjuk azt, hogy nem ér semmit. Magyarországon semmit! De külföldön sokat ér, bár ez inkább abban az esetben lenne igaz, ha angolul végezted volna és mondjuk IBS-en.
2012. aug. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!