Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » MIOK Miskolc-Tanul itt valaki...

MIOK Miskolc-Tanul itt valaki jelenleg?

Figyelt kérdés

Az esti 4 évfolyamos gimnáziumba szeretnék átiratkozni! (11.-es vagyok)


Van fenn valaki aki itt tanul jelenleg ? Akár gimibe vagy valamilyen más szakon!



#MIOK Miskolc #MIOK JÓzsef Nádor Gimi #Miskolc suli
2012. aug. 21. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Én tanultam ott (4éve) és teljesen meg voltam vele elégedve. Nappali tagozaton tanultam logisztikai ügyintéző szakon érettségi után. Azt kell mondjam, hogy meglepő volt hogy mennyi hangsúlyt fektetnek a gyakorlatra. 2 év alatt nagyon sok helyre vittek minket hogy gyakorlatba is meglássuk a dolgokat. A megyében kb 15 helyre elvittek, jártunk Pesten Győrben. Ezen kívül rengeteg kirándulást szerveztek. És a tanárok is nagyon jók! Legalábbis akik minket tanítottak! Szóval én csak ajánlani tudom!
2013. jan. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!