Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miskolcon aki jelenleg pályake...

Miskolcon aki jelenleg pályakezdő, ne számítson sokra?

Figyelt kérdés

Körülöttem lévők főleg a családom, mondja hogy menjek dolgozni, de többektől hallom hogy nincs hova, és ezt én is megtudom erősíteni, viszont van aki azt vallja a dolgozni akaró talál munkát, a többi csak duma


A végzettségemben már kudarcot vallt a álláskeresés, mit tudok kezdeni magammal?


2012. aug. 16. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Pedig sajnos így van.

Miskolci vagyok szintén, jó szakmával és munkanélküli, pedig jelentkeztem már takarítónak, árufeltöltőnek is.

Két barátnőm diplomával már évek óta külföldön él, mert itthon nem találtak semmit.


Sajnos ez nem csak Miskolcra jellemző.

Ha megteheted menekülj ebből a haldokló országból!

2012. aug. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

szia, én is csodálkozok ezen hogy míg suliba jártam hitegettek mindenkit hogy el fog tudni helyezkedni ne aggódjon, most meg itt van.

Tanfolyamot azért nem is végzek mert sok ingyenes sz*rt sem ér, ami meg fizetős az csak rá b*szás lenne a részemről

2012. aug. 16. 14:39
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Inkább így hangzik a kérdés.

Magyarországon aki jelenleg pályakezdő ne számítson sokra?

2012. aug. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy más nagyobb várososok sincsenek másképp :D

Lévén hogy Miskolcon lakom, gondoltam kiírok egy kérdést kíváncsiság képp

2012. aug. 16. 14:46
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ez teljesen végzettségfüggő. Én bár a Miskolci Egyetemre járok, ott azt látom hogy akik kikerülnek onnan, találnak hamar állást a szakmájukban. Pl. gépészeket, gazdászokat tárt karokkal várják a Boschba, jogászokat keresnek ügyvédi irodák, bíróságok úgyszintén. Csoporttársaim kisebb állásokat végeztek egyetem mellett, nyilván abból rendesen megélni nem lehet, de pl. pultosok voltak, hosstesek, mégis több mint a semmi. Nem tudom mi a végzettséged, de esetleg valami jobb OKJ-t megpróbálhatnál, vagy tanulj nyelvet, menj külföldre, mert munka több már nem lesz, a helyzet szerintem csak rosszabbodhat, nem árt, ha képzed magad tovább.

2012. aug. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj meg Pesten munkát keresni...
2012. aug. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pesten se számíts sokra... Osztom annak a véleményét, hogy a külföld a jövő...
2012. aug. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Egész Magyarországon nehéz elhelyezkedni pályakezdőként, sőt, majdnem lehetetlen. 14 hónapja keresek állást...


24/F

2012. aug. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!