Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvettek a btk-ra de nem...

Felvettek a btk-ra de nem akarok odamenni, hanem pótfelvételivel akarok máshova jelentkezni, mi ilyenkor a teendő? Leeht egyáltalán ilyet csinálni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 27. 17:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen. jövőre nem jelentkezel felsőoktatásba, és az akkori pótfelvételin megpróbálod.

csak akk jelentkezhetsz a pótfelvételire, ha nem vettek fel, vagy nem vettél rész a rendes felvételi eljárásba.

2012. júl. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
41%
Én komolyan eldobom az agyam. Mi az Istenért kell olyan helyre jelentkezni, ahova nem akarsz menni?? Mások elől elveszed a lehetőséget, hát gratulálok..
2012. júl. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
240-es ponthatárral nem gondolnám, hogy bárki elől is elvettem a lehetőséget^^
2012. júl. 27. 17:35
 4/16 anonim válasza:

Ha ennyire nem tudod mit akarsz, akkor minek neked főiskola????

Mástól veszed el a helyet, vagy esetleg mást nem vettek fel oda miattad.

Amúgy tényleg. Ha nem akarsz oda menni, akkor minek jelentkeztél?

Lehet én vagyok a hülye, de oda jelentkeztem ahova szivesen mennék is..............

2012. júl. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet csinálni. Sajnos a felvételi rendszer nem hagy kiskapukat a továbbtanulásra még éretlen emberek számára. :(
2012. júl. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

jaj, ne csináljatok már úgy mintha én lennék az egyetlen...


biztos sok embertől elvettem a helyet.. 240pontos szakról beszélünk. tegye fel a kezét aki nem került be minimum ponthatáros szakra. ostobák..

2012. júl. 27. 20:27
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem tudod megcsinálni, ugyanis pótfelvételin az jelentkezhet, akit SEHOVÁ nem vettek fel, vagy alapból nem is jelentkezett.

Előbb kellett volna gondolkodni.

2012. júl. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%

Én pl. nem kerültem be olyan szakra, ahol minimális ponthatár volt. Ja, és tegye fel a kezét az, aki olyan helyre jelentkezett, ahová nem is szeretne járni. Kinek integetsz, kedves Kérdező?


És még mi vagyunk ostobák...

2012. júl. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

mondjuk 240 ponttal neki sem indulnék egy főiskolának se ^^


de mindegy. feltettem egy kérdés. mivel úgy sem tudok mit csinál, oda fogok járni, ahova felvettek, és SENKI elől nem veszem el a helye.

2012. júl. 27. 20:45
 10/16 A kérdező kommentje:
amúgy az elég érdekes lehet hogy 240 pontod van, és nem kerülsz be egy 240 pontos szakra...
2012. júl. 27. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!