Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha felvettek egy szakra, de...

Ha felvettek egy szakra, de én nem akarok arra menni inkább mennék pótfelvételivel egy fizetősre mi a teendő? Mehetek, vagy egy évet halasztanom kell?

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:

sztem pótfelvételizni csak annak lehet, akit sehova nem vettek fel, vagy nem is jelentkezett.

azért járj utána a felvi.hu-n

2009. júl. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem pótfelvételizhetsz. Várnod kell egy évet, esetleg februárban szétnézhetsz a keresztféléves képzések között,de akkor kevés szakot hirdetnek meg és nem is minden iskolában.


Csak az pótfelvételizhet, aki februárban nem adott be jelentkezési lapot, VAGY nem vették fel sehová.

Olyat kell jelölni, ami érdekel, mert így csak mások elől veszed el a helyet.

2009. júl. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:'(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( neeeeeeeeeeee
2009. júl. 24. 23:23
 4/10 A kérdező kommentje:
amúgy köszi a válaszokat! Engem nem érdekel, bocsi valakinek h elvettem a helyét a média és kommunikáció szakról :(:D
2009. júl. 24. 23:28
 5/10 anonim ***** válasza:
miért jelölted meg,ha nem akarod?
2009. júl. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
akkor még akartam, meg az a 2. mait jelöltem és cask erre vettek fel,és azt hittem h tuti h bekerülök az első helyre..de hát nem így lett
2009. júl. 25. 11:20
 7/10 anonim ***** válasza:

1.vagyok

értem


sajna pótfelvételi valóban kiesett.


esetleg februári keresztféléves képzés jöhet szóba.(így nem kell 1 évet várnod)


vagy (én ezt javaslom),az áhított szakhoz hasonló,illeszkedő tanfolyam,képzés(OKJ) elvégzése..ezzel lefoglalhatod magad,nem esel ki a tanulás ritmusából,és akár + pontot is érhet a következő felvételin.


vagy nyelvtanfolyam,az mindig hasznos.ez is lehet ingyenes.!!

2009. júl. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

vagyis utolsó voltam...nem 1.:)


előző válaszoló.)

2009. júl. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

MI??

Ingyenes nyelvtanfolyam??? Erről még nem hallottam..Légyszi íd emg h hol tudok utánanézni! Köszönöm!

2009. júl. 25. 14:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia, tudom, hogy 2009be tetted fel ezt a kérdést, de végül nem pótjelentkeztél? Mert ha engem se oda vesznek fel ahova akarom, attól pótjelentkezek, aztán max nem lesz érvényes, de megpróbálom.
2011. máj. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!