Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Honnan szedem új diákigazolván...

Esztee07 kérdése:

Honnan szedem új diákigazolvány igénylésnél a sorszámot?

Figyelt kérdés
Most leszek első éves hallgató az egyetemen és a neptun rendszeren a diákigazolvány igénylésnél kér valamilyen sorszámot..Az micsoda?

2012. aug. 23. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
mi az pontosan? mi van odaírva?
2012. aug. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Diákigazolvány igénylésnél az első kitöltendő mező Sorszám címen megy...
2012. aug. 23. 12:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a neptun/személyes adatok/saját adatoknál lévő OM-kód lesz.
2012. aug. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az..:/
2012. aug. 23. 12:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy alapból kapsz diákot? Én már a harmadik évet fogom gyűrni, de még sose igényeltem. Helyből megcsinálták az aktív féléveseknek. Kérdezz rá a TO-n.
2012. aug. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

igen, szerintem is, hívd fel a TO.-t, már vannak általában ilyenkor mindenhol

az is lehet, nem kell kitöltened, illetve van olyan, hogy hallgatói sorszám, az alapadatoknál szokott lenni

2012. aug. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A NEK számot kell beírnod.

Okmányirodába kell menned csináltatni diákot, és ott fogod megkapni ezt a számot.

2012. aug. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utolsónak van igaza én is most leszek elsőéves, okmányirodában fényképezkedés, aláírás, kapsz adatlapot, rajta szám, azt beírod neptunba.
2012. aug. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is első éves leszek, és a napokban kaptam egy e-mailt, amely tartalmazza a igénylési sorszámot, valamint leírja a tennivalókat. Pl.: okmányirodában fényképet készíttetni és vmit aláírni, ahol kapunk egy NEK azonosítót, azonban nem tudom, hogy ez a NEK ez mi lenne pontosan.
2012. aug. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!