Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki PR-osnak...

Van itt olyan aki PR-osnak tanul? Vagy már esetleg pr-osként dolgozik?

Figyelt kérdés

igazából minden érdekelne ami a vele kapcsolatos, melyik a legjobb suli, milyen tantárgyak vannak, mennyire nehéz szóval minden.:D

előre is köszi:)



2012. aug. 23. 22:53
 1/5 anonim válasza:

Engem is érdekelne minden ezzel a témával kapcsolatban, főleg mert én is annak tanulok (de csak idén lesznek szakos tárgyaim, szóval csak egy félév után tudok többet mondani).

DE, azért vettem a fáradságot kommentálni, mert az idegeimre mennek a "tipikus büfészak" hozzászólások! Kedves előző hozzászóló, te mit tanulsz? Mert: ma már szinte mindent lehet "büfészaknak" nevezni, hiszen olyan munkanélküliség van, hogy még a végzett ügyvédek sem kapnak munkát!!!! Nem hinném, hogy mondjuk egy informatikus-könyvtárosnak, akikből minimum 100-200 végez egy évben, több munkája van!

Tény, hogy legjobban az jár, aki valami infófélére, matekra, fizikára megy, de most őszintén, nem mindenki természettudományi beállítottságú. Szóval erről ennyit...

Szerintem nem büfészak, mert 1. évben is elég jó és általánosan művelő tárgyunk volt! Igaz, hogy a 2-esbe nem halsz bele, de az ötösért tanulni kell rendesen!

A kérdezőre visszatérve: a legjobb suli tán a BKF (viszont csak fősuli). Én Szegedre járok, és nagyon szeretem. Szakos tárgyak idén lesznek, pl marketing, pr alapismeretek, marketingkommunikáció. De van arculatelmélet, vezetéselmélet, integrált kommunikáció stb.

Remélem segítettem! :)

2012. aug. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen. igen segítettél:) én a pázmányon gondolkozom, de azért még a többi sulit sem zárom ki.
2012. aug. 25. 18:09
 3/5 anonim ***** válasza:
gyfan98 egy troll, minden neki nem tetsző szakhoz ezt írja. A lényeg, hogy szorgosan jelentsük a beböfögéseit, de amíg láthatóak addig ignoráljuk.
2012. aug. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

BKF-et én is abszolút tudom ajánlani, ott azért sok PR-es szakember is tanít, meg jó kis gyakorlati lehetőségek vannak, több szakon is van PR szakirány:

[link]

[link]

[link]

2012. aug. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen. főleg h linkeltél is. és am te melyiken vagy??? szted melyik a legjobb?:)
2012. aug. 29. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!