Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pénzügyi-számviteli ügyintéző...

Pénzügyi-számviteli ügyintéző KÖZÉPfokú OKJ-s vizsga jó szerintetek? Valaki esetleg dolgozik ilyen munkakörben? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Most arra fogok járni, másfél éves. Felső fokún vagyok de át"iratkozom" középre .
2010. szept. 2. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én elvégeztem, és tapasztalataim szerint semmit nem ér...mert "csak" középfokú. A pénzügy és számvitel szakmában, ahogy az álláshirdetéseket nézegetem, csak felsőfokú végzettséggel, vagy diplomával rendelkező emberek jelentkezését várják. De persze szerencsével találhatsz megfelelő munkát, asszisztensi vagy hasonló munkakörbe, amivel véleményem szerint nem igen lehet előre lépni. De ne nekem legyen igazam!!!:) Ha pesti vagy, akkor megéri ezt tanulni, mert ott sok középfokú végzettséggel rendelkező embert keresnek. :) De egy diploma azért nem árt!
2010. szept. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

SZerintem kár volt átiratkoznod középfokúra...


Ha van lehetőséged inkább maradj a felsőfokún...

2010. szept. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!