Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Minden büfészak és piacképtele...

Minden büfészak és piacképtelen, ami nem reál tantárgyakra épül? Miért?!

Figyelt kérdés
ezen az oldalon minden humán tárgyakra épülő szakról azt mondják, hogy lehetetlen elhelyezkedni, "büfészak", értelmetlen hülyeség, stb... de mi van akkor, ha valaki egyszerűen nem ért a matekhoz és a fizikához? nekem, ha elmagyarázzák, akkor sem értem meg a fizikát meg a kémiát, a matekot is max csak egy doga erejéig... szóval sajnálom, nem tudok mérnök, matematikus, fizikus, programozó lenni... minden más szak sz*r? tudtok olyat mondani, ahol kevés a reál tantárgy, és el lehet vele helyezkedni? orvos nem szeretnék lenni...
2012. aug. 25. 17:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igen, csak mit csináljon az, aki nem ért a reál tárgyakhoz? Sajnos nincs más választásunk :(
2012. aug. 26. 09:23
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

pszichológia, andragógia, pedagógia, jog=ahahhahahahah


szociológia,nehéz a matek,statisztiha=WWWHHAHHAHAHAHHAHHHHAHAHHHAHAHHAUUUUUUUAHAHAHHHAAAAAAÚÚÚÚÚ :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Nem is értem minek mennek ilyenek főiskolára,egyetemre!

Amúgy van NEM büfészak is humán területen.

2013. júl. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
19%

Minek kellenek ilyen cociológia-féle kamuszakok az olyan hülyéknek, akik óvodában megbuktak játékból és még ahhoz is hülyék, hogy eladónak vagy takarítónőnek menjenek... azt biztos alantasnak tartják így meg műveltnek tűnhetnek aztán csodálkoznak, hogy lenézik őket és sehova sem kellenek.

Láttam pár könyvüket, egy 15 éves alapműveltségéhez tartozik a nagy cociológiatudomány, fel kéne égetni az összes helyet, ahol ilyet tanítanak. Pénzkidobás, az állam az én pénzemből ne képezzen liberálisan picsogó semmirekellőket.

Ezek még Mekibe eladónak se jók mert nem jut el az agyukig, hogy nem kérek jeget a kólámba.

2013. júl. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!