Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki szocilógiát tanult, az...

Aki szocilógiát tanult, az eltud helyezkedni? Van valami értelme ezt tanulni?

Figyelt kérdés
Vagy ez is csak egy büfészak?

2012. aug. 10. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem érdemes ezt tanulni.

Én itt végeztem, ajánlották ezért jöttem ide, magamtól eszembe nem jutott volna.

1,5 évig nem volt munkám, most érettségis irodai van.

Egy fizikához képest büfészak, de aki nem akar tanulni vagy matekozni az ne ide jöjjön mert itt kell, rendesen szórnak pl. módszertanon és matek szigorlaton is, még pl. filozófián is buktatnak, pedig az elég felesleges tárgy.

Összetett szak, vannak magolós tárgyak, számolós tárgyak, -ha nem érted meg az egészet, repülsz- tárgyak, szakosodástól függően biológia, közgazdaságtan, programozás..

Magyarországon nem sok esély van az ezzel való elhelyezkedésre kapcsolatok nélkül (bár lassan már semmivel), nyelvtanulás és külföld. Volt évfolyamtársaim kb. 70%-a már kint van, én is tervezem.

2012. aug. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Megkérdezhetem ,hogy melyik egyetemen tanultad?
2012. aug. 10. 23:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Az Eltén.
2012. aug. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!