Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magyar Üzletemberképző iskola...

Magyar Üzletemberképző iskola kollégiumi elhelyezéséről lenne kérdésem?

Figyelt kérdés
Két éves szakra jelentkeztem,és biztosítanak kollégiumot is,amit ebben az évben nem igényelnék mert helyben vagyok,de az lehetséges hogy ugyanannak a szaknak a 2. évét egy másik városban folytassam,már kollégiumi elhelyezéssel?Remélem érthető voltam.. szóval ebben az évben már lecsúsztam a koleszl,de nagyon szeretnék innen elmenni,ezért a következő évet már egy messzebbi iskolában folytatnám,de ugyanarról az iskoláról van szó.
2012. aug. 26. 18:37
 1/2 anonim válasza:
Igen, volt egy osztálytársam, aki pont ezt csinálta. Három lehetőséged van: Budapest, Pécs, Kaposvár. Ezekben a városokban van a MUA.
2012. aug. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2012. szept. 1. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!