Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Idegenforgalmi szakmenedzser...

Idegenforgalmi szakmenedzser képzésre melyik iskolába érdemes menni Budapesten? Lia iskola, Atalanta, Magyar Üzletemberképző Akadémia, Athéné, vagy valami más?

Figyelt kérdés

Nem főiskola érdekel, hanem szakképző iskola (már járok egyetemre, nem akarok 4 félévet elvenni az államilag finanszírozott féléveimből).

Van egy másik okj-szakképzésem is, és akarok egy idegenforgalmi főiskolát is elvégezni (de minimum közgáz irányon). Így már van esély jó munkahelyre is, nem?

Idegenforgalmi szakmenedzser szakot végzettek véleménye is érdekel.


2010. jún. 21. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
A Minerva jó még!
2010. jún. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, sokat hallottam arról is, épp azért nem tudok dönteni. Ismerősöm járt egy másik képzésre az Atalantába, arról is sok jót hallottam. Nem tudom dönteni:( Leginkább a színvonal érdekel. Meg az ár sem elhanyagolható, mert nekem ez már a 2. okj lenne, úgyhogy fizetném kéne érte...
2010. jún. 21. 19:50
 3/4 anonim ***** válasza:
A Minervában 10.000 körül van, de szerintem még most is ennyi.
2010. jún. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kb. annyi lehet, igen. Havonta:( Mindegy, ebbe már beletörődtem, havi 2-3 napi melóval meg lehet keresni ezt az összeget.
2010. jún. 21. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!