Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit jelent a nappali és...

Mit jelent a nappali és éjszakai tagozatos hallgatói jogviszony?

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A nappali az, akinek elileg minden nap be kell járni suliba, az esti tagozatos, meg levelezőn jár suliba, azaz havonta néhány nap kell bemennie.
2012. aug. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Éjszakai tagozat nincs, nappali van, esti és levelezö.


A nappali olyan, mint a rendes iskola, naponta órák, néha dolgozatok meg vizsgák.

Esti: hetente néhány este vannak órák, nem minden nap, ugyanúgy idönként dolgozatok meg vizsgák.

Levelezö: havonta egyszer 2-3 napos elöadások, az elözö havi témákból dolgozatok, félév végén vizsgák.


Az esti meg levelezö munka melletti képzési forma.

2012. aug. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Értem, és ha én szeretnék elvállalni egy diákmunkát, ahol a követelményekben szerepel a nappali tagozatos hallgatói jogviszony, de a munka reggel kezdődik, akkor azt hogyan tudnám elvégezni? (17 éves vagyok)


Minden más követelménynek, elvárásnak megfelelek, kivéve a munka időpontjának. Ezt nem értem.

2012. aug. 26. 22:20
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

"Értem, és ha én szeretnék elvállalni egy diákmunkát, ahol a követelményekben szerepel a nappali tagozatos hallgatói jogviszony, de a munka reggel kezdődik, akkor azt hogyan tudnám elvégezni? (17 éves vagyok) "


- Valószínűleg olyan egyetemistáknak szól, akik nincsenek bent minden nap, és lehet, hogy éppen akkor ráérnek reggel.

2012. aug. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De akkor mért van odaírva, hogy már 16 éves kortól el lehet vállalni?
2012. aug. 26. 23:03
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Most őszintén, honnan tudjam?
2012. aug. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez az. De mért lehet vállalni 16 éves kortól, ha normális munkamenetben folyik? Tehát hétfőtől-péntekig, reggeltől-délig. Egy középiskolás diáknak csak hétvégén lenne ilyen időbeosztásra lehetősége, vagy az iskola után.
2012. aug. 26. 23:08
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Miért nem őket kérdezed meg akkor?
2012. aug. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!