Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki passzivált,...

Van itt olyan, aki passzivált, miután felvették egyetemre? Hogy telt ez az időd? Utólag örülsz neki, vagy megbántad?

Figyelt kérdés

2012. aug. 27. 14:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy kis problémám a netes jelentkezéssel (valahogy a bescannelt fájlok amik még nálam jók voltak elérkezve oda nem...) és 0ponttal nem vettek fel :D ezután el kellett küldeni postán fellebbezéssel a papírokat és végül felvettek, csak mire oda eljutottam, hogy tárgyakat vettek fel nekem (mivel a netes jelentkezést nem tudtam megcsinálni, nem kaptam csak sokára kódot hozzá) kb. 1 hónap telt el...a 2.5ből amíg az egyetem tart vizsgaidőszakot nem nézve. Kicsit féltem is, hogy mi lesz ha nem megy és passzíváltam egy évet.

Ugyan utólag picit megbántam mert utólagos tudásommal kaphattam volna segítséget stb. de akkor senkit se ismertem azt se tudtam mi az, hogy mentor :D (nem is volt nekem) stb. Féltem attól, hogy mi lesz ha szarul teljesítek első szemeszterben és a végén valahogy államiról átkerülhetek fizetősre...nos lényeg a lényeg, hogy akkor nem láttam más kiutat de azóta már egy évet jártam szóval...

Én csináltam egy nyelvvizsgát illetve pihentem :D mégis csak 12év iskola volt már mögöttem, és valamivel azért csak eltöltöttem az időm. Sajnos diákmunkát alig kaptam mert a legtöbb helyen nem akartak passzívként alkalmazni.

2012. aug. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!