Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan oldjátok meg a nagywc-z...

Hogyan oldjátok meg a nagywc-zést kollégiumban, lányok?

Figyelt kérdés
Főleg, ha bunkó/gyerekes szobatársaitok vannak...

2012. aug. 28. 21:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Minden kolimban közös wc volt, csak egyetemen voltam kolis.

Elsőévben nem nagyon ment, egyébként is székrekedéses vagyok, itt plusz koedukált wc volt, vagy az egyszem zuhanyzóban levő, de ott meg kint mindig sor állt nekem meg lassan megy.

Utána már jobban ment, bár mindig igyekeztem gyorsan-csendben végezni. Szobatársakat nem érdekelte, wc-ben volt olyan, hogy pukiztam, mellettem meg elkezdtek röhögni.

Utolsó évben már újsággal mentem a szélső napsütéses wc-be - máramikor nem volt alapból székrekedésem.

2012. aug. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy van (egyetemi kolesz), hogy egy wc jut 50 lányra kb..elég szívás, mind1. Normálisan oldom meg, kivárom a sorom, letudom minél gyorsabban és szagmentesebben a dolgot. Wc papírból tekerek egy nagyobb adagot, amit a szobában letépek és amit kb tudok hogy mennyi kell, mert érzem h milyen lesz a széklet saccper állagra és mennyiségre is.
2012. aug. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mint itthon :D év elején mindig látszott kik az első éves kolisok, mert röhögcsélnek a pukikon, aztán pár hónap és beleszoknak, teljesen természetes lesz...
2012. aug. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt a legfőbb gondom. 2 Wc volt kb 35 lányra.Igyekeztem nagyon korán reggel menni, vittem a kis tekercset magammal. Kipapíroztam az ülőkét- mindig tiszta volt annyira, hogy nem nedvesedett át, csüccs, gyorsan lezavartam, lehúztam, aztán meggyújtottam egy szál gyufát, hagytam leégni minél jobban a kezemben, bedobtam a csészébe, ez szagtalanított. Egyébként ez jó pár éve volt, azóta vannak ugye papír ülőkék is, és nekem nagyon normális kolis társaim voltak, nem volt ciki a nagydolog sem, mindenki vitte a hóna alatt a kis tekercset, és nem volt tumultus sem.
2012. aug. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hát basszus akkor én nem tudom, hogy milyen koleszban vagyok...Ott mindenki fújjog mindenért. Egyesek képesek arra, hogy megvárják a nagydolgát végző csajt a wc előtt, és utána szekálják, meg stb. Nem egyszer voltam szem és fültanúja ennek. Nálunk egyébként úgy van, hogy 1 szobára (4-8 lány) jut 1 wc.


Köszönöm a válaszokat!

2012. aug. 28. 21:39
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknek nincs jobb dolguk? :D Normális ember tudja, hogy normális dolog, mindenki megy wc-re, ezen nem kéne fújjongani. -.-' Mi még viccelődtünk is a kakival, nem hogy fujjongtunk :D igaz nálunk folyosó két végén volt 5-6 wc.
2012. aug. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemi kolesz, jó is volt. 4 ember lakott egy blokkban és blokkonként volt 1 WC. Tehát így elég komfortos. Blokktársakkal hamar össze lehetett barátkozni (volt egy tisztaság mániás csaj, aki minden másnap kisuvickolta a budit csak úgy) és mindenki tudomásul tudta venni, hogy emberből vagyunk: "enni kell, sz*rni meg muszáj". Szóval ebből sose volt gond :)
2012. aug. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok se lány, se koleszos, csak döbbentem olvastam az előzőeket. Azt hittem, a 21. századi civilizációs fejlődés már idehaza is eljutott odáig, hogy ne kelljen a wc-hez rendszeresen sorban állni, meg egymást figyelgetni egy közösségi létesítményben.
2012. aug. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#6

Én is ezt kérdezem...Főleg azért, mert elég érzékeny vagyok az ilyen dolgokra. Nem tehetek róla. Igyekszem mindent megtenni (nem csak én), hogy ne hagyjak szagot magam után pl, de ha egyszer "olyan" kaját adnak, akkor hiába az igyekezet...


#7

Tényleg így van. "Enni kell, sz*rni meg muszáj!" > legfeljebb ezt a szöveget kiragasztom majd a wc ajtóra. :)


#8

Sajnos ez van. :(



Nekem egyébként azt a legnagyobb problémám, hogy a szobatársak is úgy néznek rád, mint a ...nem is tudom mire. Még akkor is, ha csak pisilni voltál. Annyira megalázó, és nagyon rosszul esik.

2012. aug. 28. 21:50
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
voltam már olyan kollégiumban is ahol 100 lányra volt 4 wc, és olyanban is ahol egy szobába voltunk 4en és volt saját fürdőszoba. nekem egyikkel sem volt gondom. pedig nagyon szégyenlős tipus vagyok ilyen dolgokban. főleg mikor 4en voltunk elvicceltük az egészet :D tudjuk, h emberek vagyunk. ez természetes.
2012. aug. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!