Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kollégiumban élő egyetemisták!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kollégiumban élő egyetemisták! Ti hogyan oldjátok meg a párotokkal az együttléteket?

Figyelt kérdés
Sajnos sokan vagyunk úgy, hogy nem telik albérletre, a kollégiumban pedig nulla privát szférája van az embernek. Sehol egy csendes zug, ahova el lehetne vonulni, a szobatársak ritkán járnak el erre-arra, kevés az olyan alkalom, amikor kettesben lehetnénk. Megkérni nem akarom őket, hogy kopjanak le, mert mi szexelni szeretnénk, mert az mégis hogy nézne ki... az meg teljességgel kizárt, hogy úgy csináljuk, amikor ők is ott vannak (pl éjszaka). Aki hasonló cipőben jár, az hogyan oldja meg a dolgot? Kezd már picit fogyni a türelmünk...
2012. jan. 18. 19:41
 1/10 pqpqpq ***** válasza:
39%
csinaljatok gruppent
2012. jan. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

OK, sejtettem hogy ebben a topikban csak kretének vannak...


Azért továbbra is szívesen fogadom az értelmes hozzászólásokat.

2012. jan. 18. 19:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem voltam / vagyok koleszos, de mi lenne, ha kivennétek egy panzió vagy motel szobát az alkalomra?
2012. jan. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én koleszos vagyok 400 km-re vagyok barátnőmtől és 2-3 hetente járok haza szerinted!? :D Hozzá kell szokni ha elég mély a kapcsolatotok akkor várjatok egymásra. Az első 2-3 hónap szar volt de aztán meg lehet szokni nehezen... Meg ha ennyi után találkozunk akkor nagyon kívánjuk egymást és nagyon jó szokott lenni ez valahol lehet pozitív is a dologban. Most hogy kibérelj egy motelt vagy szállodát nemhiszem, hogy lenne rá pénz főleg ha albira se telik akkor szállodára főleg nem fog. :P
2012. jan. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

én is kollégista vagyok, 3an vagyunk lányok a szobában.

az egyik lány szingli, a másiknak alkalmi partnerei vannak, nekem van barátom.

a beköltözésünk után kb egy hónappal megbeszéltük, hogy akármelyikünknek is éppen "dolga volna" de a másik kettő bent alszik, akkor tiszteletben tartva őket nem kerül sor semmilyen szexuális kontaktra.

viszont, amennyiben ébren vannak és nincsen késő, meg tudjuk kérni a szobatársakat, hogy kicsit vonuljanak ki a társalgó részre, ott mindig vannak többen, (meg különben is olyanok vagyunk h könnyen elfoglaljuk magunkat) ezzel megoldva a helyzetet.

szerintem minden a megbeszélésen múlik, persze amennyiben nem nagyon frigid, sznob szobatársaid vannak.

ha egyiknek sincsen ilyen "problémája" (magyarul: szinglik, és ismerkedni se nagyon szeretnek)akkor lehet nem tolerálják a tiedet se.


múltkor mindketten aludtak, mikor éppen ránk jött a vágy, de találtunk egy jó megoldást, nagyon ajánlom!!

kb hajnali 3volt, aludt szinte az egész kollégium, mi besurrantunk a női zuhanyzóba, és okoztunk egymásnak egy két kellemes percet:))) azóta ezt csak wellness-nek hívjuk. mindkettőnknek pozitív élmény volt:) jobb híján, hidd el nagyon jó:)

remélem tudtam segíteni 19L

2012. jan. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat! Mi is általában a zuhanyzóban szoktuk megoldani a dolgot, de az eléggé igénytelenül néz ki (koszos csempe, penészes falak), és úgy elég nehéz élvezni a helyzetet, hogy gyakorlatilag semminek nem merünk nekidőlni...

Lehet megpróbálom megbeszélni velük a dolgot, bár nálunk nincsen társalgó helyiség, max. a tanuló, de ott ugye nem lehet akármit csinálni

2012. jan. 18. 20:02
 7/10 anonim ***** válasza:

ne kapcsoljatok villanyt!! mi is úgy csináltuk, csak egy ablakon át világított be a hold, olyan szép volt...:)most is beleborzongok:)

másnap meg akartuk ismételni de akkor világos volt és egyikünk se találta olyan jónak a dolgot (nálunk is elég igénytelenül néz ki a zuhanyzó)

19Laz előző válaszoló:)

2012. jan. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

Mennyibe kerül a koli? 8-9 ezer? Várostól függően már 20-25 ezerért találsz garzont. Az ilyen kis helyekre a rezsi max 10-15 ezer, összesen kijöttök kb 40, max 50 ezerből. Ha összeköltöztök barátoddal/barátnőddel, ami ketté osztva 20-ezer. Oké, hogy a duplája a kolinak, de legalább van privát szférád, nem kell másokra szorítkozz, azt és akkor csinálsz amit akarsz, mikor neked jól esik. És azt a 10-15 ezer pluszt (még többet is) ki lehet hozni diákmunkából, szórólapozásból, minden hülyeségből egy hónap alatt. Vagy nem mész olyan gyakran bulizni és máris megtakarítasz egy csomó pénzt.


Én is laktam koliban és albérletben többed magammal, de az albérlet még így is ég és föld volt minden tekintetben a kolihoz képest. Én inkább dolgoznék a helyetekben egy kicsit és megkeresném rá a pénzt.

2012. jan. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

egy gangbang feldobja az éjszakát.

Jó szexet!

2012. jan. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a (most mar) ferjem egyetemista volt, adott a szobatarsanak egy uveg bort, hogy vonuljon ki vele a tarsalgoba. Nehez volt, de valahogy mindig megoldottuk. :)
2014. okt. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!