Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biosz pótvizsga-szaporodás....

Biosz pótvizsga-szaporodás. Tippek gyorstanulásra?

Figyelt kérdés
Még ma meg kell tanulnom 3-4 A4-es füzetnyi oldant, de leragad a szemem. Holnap lesz a pótvizsgám.

2012. aug. 29. 01:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
8-as te nagyon hülye vagy :D Biosz pózvizsga, és megkérdezi, hogy miből buktál.
2012. aug. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
55%
Már éjjel van szóval kuss:D
2012. aug. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Be kellett volna osztani rendesen az időt vagy neadjisten év közben rászánni 2 percet és tanulni...
2012. aug. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

nem minden tanárnál elég 2 percet tanulni. ez a tanár pl. elég sokat követel.amúgy a felét már megtanultam;)

nekem is menne ez gyorsabban, csak nehezen megy a koncentrálás, nagyon fáradt vagyok :/

2012. aug. 29. 02:15
 15/19 anonim ***** válasza:
ha meg akar húzni gyere fel telóról gyikre és mutasd meg neki hogy még éjjel is ezt tanultad, itt a bizonyíték :D
2012. aug. 29. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
ezjó :DDD
2012. aug. 29. 02:18
 17/19 anonim ***** válasza:
Hányra mész pótvizsgára? Szerintem aludj, mert olyan leszel mint a mosott sz*r :DD. Tojd le azt a 4 oldalt, ilyenkor már nem sok csodát lehet tenni. 19/F
2012. aug. 29. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Inkább aludj, ameddig lehet, holnap reggel kávé, szőlőcukor, reggeli. Sokkal többet érsz.

Ha vizuális típus vagy, akkor próbáld meg gyorsan emlékezetből lerajzolni.


Mit kérdezhetnek:

ffi, női szaporítószerv: lerajzolod

mitől lesz -el/ a párod terhes? sperma petével találkozik a petevezetékben (bal/jobb felső petefészek mellett)

hol a sperma? ondó, előváladék (ezért húzod fel BEHATOLÁS ELŐTT az óvszert)

női ciklus 3 hormonja, vezérlése: lerajzolod a grafikont, arról leolvasható

hol terjed a HIV? vér, nyál, ondó, hüvelyváladék (csókkal nem kapod el, droggal, sexszel - orállal, anállal is! igen)

gomba, stb. Azért van az óvszer

fogamzásgátlás? koton férfi, női, tabi, spirál, herélés/elkötés

működése: erélés/elkötés egyértelmű. koton: sperma nem juthat ki belőle (meg vírus sem). tabi: tele van hormonnal, kiv. 1 hét ami placebo (menzeszkor), ettől nem lesz a leányzónak normális peteérése, mint terhesség/szoptatás esetén. spirál: nem ágyazódhat be a pete.

2012. aug. 29. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Átmentél?
2021. aug. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!