Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet olyan (számotokra is normális) lány vagy nő, aki megengedné (akarná), hogy teherbe ejtsem és aztán ne kelljen vállalnom utána a felelősséget?

Figyelt kérdés

...és nem kell törődöm az ivadékommal, hanem továbbállhatok, mint ahogy az az állatlilágban is van?


24 éves srác vagyok, aki érzi magában a szaporodási ösztönt, de a családalapításit nem.



2012. aug. 1. 10:15
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:

SOK ilyen nő van már!


Akik hasonló "spermadonort" keresnek, és azt akarják, hogy a srác lépjen le utána.


Csak sajnos "utána" nem így szokott lenni, hanem "követelik" a jogot a gyerekhez!

Remélhetőleg te beérnéd a megtermékenyítő szereppel. :)


Paramétereid? :)

2012. aug. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
Hát igen, a petesejthez sajnos az a fránya hímivarsejt is kell, hogy beinduljon az osztódás.. ez van. De ne aggódj, egyre több nő elsősorban "magának" akar utódot. :)
2012. aug. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
Minden nap tanul valami újat az ember, erről még nem hallottam. :D És ilyenre jelentkezni is lehet?:)
2012. aug. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:

Én egy halom "gazdag" nőt ismerek, aki magának akar szülni, saját nevére akarja venni a gyereket, stb, stb. És egyedül felnevelni. :)


Na, ők pont ilyen helyes, csinos, "csak" szaporodásra használatos fiúkat keresnek!


Jelentkezni lehet-e? Írnám, hogy túljelentkezés van. De valójában (sajnos) nincs, mert amikor a pici meglesz, a fiú valahogy mindig láthatást akar.


Esetleg úgy megy, ha írásos nyilatkozatot ad, hogy valóban lemond róla, sosem keresi többé! :)

2012. aug. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
Pedig mennyi abortusz van manapság, mert csak felcsinálta a jóember a nőt, a gyerek meg nem kellett neki.
2012. aug. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:

5. Elég szomorú. Szerintem az olyan nő nem is érzi igazán a magáénak a gyerekét. A saját vérének. Talán csak a pasinak akarta "szülni"?


Ezek a nők sosem tennének ilyet, de még szegényebb nőt is tudok, aki megszülte egyedül!


Épp azok érzik jobban a saját testüknek-vérüknek, akik egyedül is vállalják (tapasztalataim szerint!)


Ja és akiket ismerek ilyen gazdag nőket szinte mind abortuszellenes! Sosem tudnák az utódaikat elpusztítani!

2012. aug. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
Én egyet sem ismerek, lehet nem jó társaságba járok el. :) Mondjuk apa nélkül felnőni egy gyereknek nem biztos, hogy minden esetben jó neki. Természetesen ez nem azt jelenti, hogy meg is kell ölni, amíg nem tud "gondolkozni". (ahogy mondják az abortuszpártiak)
2012. aug. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:

Én azt látom, hogy az emberek valahogy eltévednek, senki nem ahhoz kerül, akihez passzolna. :(


A gyereket otthagyó pasi az olyan nőhöz, aki elveteti, nem nevelné fel egyedül.


Aki meg csak "magának" akarja a gyereket, illetve nem kell neki pasi a gyerek felneveléséhez, az olyat fog ki, aki "részt követelne" a gyerekből...

2012. aug. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:

Dragonshru: Ha az anya nem kényszerből van egyedül, hanem így vállalja, és nem megtörte egy válás, vagy az özvegység, akkor apa nélkül is nagyon kiegyensúlyozott gyerekek nőhetnek fel! Ismerek ilyen családot.


Fontos, miért nő fel apa nélkül.

De az abortuszt választani.. jó ég! Megölni a saját gyerekét?


Ha nincs ennivaló, vagy ház a feje fölött, normális anya akkor sem tesz a saját vérével ilyet!

2012. aug. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:

Mindegy, ezt valószínűleg a nők érzik át leginkább.. mármint a normális nők. Hogy "az enyém" (jó értelemben).


Nem úgy, hogy majd saját képmást formálok belőle, hanem "test a testemből". :)

2012. aug. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!