Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Tudás Fája c. sorozat...

A Tudás Fája c. sorozat mennyire jó és megbízható tanulás szempontjából? Remélem, nincsenek benne tartalmi hibák. Ha van itt olyan, aki olvasta régen, tudna valamit mondani?

Figyelt kérdés

2012. aug. 31. 01:09
 1/3 anonim válasza:
56%

A 90-es évek második felében jelentek meg a füzetek, amiből össze lehetett állítani ezeket a vastag és nehezen lapozható leporellókat.

Kb. 1998 körül jelent meg egy cikk "A tudatlanság fája" címmel, amiben komoly kritikát kapott a pontatlanságok miatt.

Megpróbálom megkeresni és szkennelni a cikket.

2017. márc. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a cikk érdekelne engem is!
2017. márc. 19. 13:50
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én mai napig szeretem, pont az elmúlt hetekben állítottam össze új elrendezést. Nem gondolnám nehezen lapozhatónak, bár tényleg nagyobb átlagos könyveknél.
2020. nov. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!