Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Anglisztikás órarenddel...

Anglisztikás órarenddel segítene nekem valaki (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Fogalmam nincs, hogy milyen órákat kell fölvennem, ugyanis semmiféle tájékoztatót nem kaptam, pedig egyik osztálytársam, aki szintén angolos lesz (ELTE) a beiratkozásnál kapott valami füzetkét, ahol le vannak írva az órák. Nem egy időpontban voltunk beiratkozni, és én valamiért nem kaptam ilyet, nem is láttam, hogy osztogattak volna. Hálás lennék, ha valaki tudna nekem segíteni, esetleg beszkennelné a füzetet és átküldené. Most kezdem amúgy a szakot. Nagyon köszönöm, kissé ideges vagyok, félek, hogy lemaradok a dolgokról.

2012. szept. 2. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:

1. teljesen evidens számomra, megkeresed a tantervi hálót

2. ha a lustábbik fajta vagy, bedobod a kérdést a közös facebook csoportba

3. megkérdezed egy csoporttársad

4. megkérdezed a sulidban

5. kinyitod azt a rohadt google-t és megnézed a két szép kicsi szemeddel a suli honlapján vagy bárhol, mert vagy hatezerszer kiírják mindenhova, mik a kötelező tárgyaid!


szomorú hogy ilyenek járnak egyetemre. semmi önállóság..

2012. szept. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! A gyakorikérdések.hu tudtommal azért van, hogy feltegyek egy kérdést, mert hirtelen nem tudom rá a választ. Mellesleg írtam, hogy kétségbe vagyok esve. Nem tudom, mi értelme ilyen lekezelően viselkedni egy fórumon. Ha meg ott van a Google, ami sokszor semmit nem ér, akkor miért jött létre ez az oldal? A kedves kicsi válaszod rengeteg új kérdést vetett fel számomra. Az egyetemi rendszer merőben új egy gólyának, pláne az én esetemben. Nekem nincs egyetemista ismerősöm, gólyatáborba pedig nem tudtam elmenni.Attól hogy sok dolgot nem értek, miért lennék én önállótlan? Ezek nem függenek össze. Mielőtt alaptalanul vádaskodsz és látatlanban leminősítesz, nézz egy kicsit magadba, biztos Te is sok olyan kérdést tettél már föl, amit más feleslegesnek tartott. Amúgy nem jobb feltenni egy kérdést, mint rosszul dönteni? Köszönöm szépen.
2012. szept. 5. 11:08
 3/3 anonim ***** válasza:
kedvesem, én is gólya vagyok :) és némiképp több önállóság szorult belém ezek szerint. és ezt tanuld meg az egyetemen, hogy legyél önálló és kezdeményező, különben az életben nem végzed el...
2012. szept. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!