Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok tárgyat...

Miért nem tudok tárgyat felvenni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ma kezdődött a tárgyjelentkezési és beiratkozási időszak.PE-GTK hallgató vagyok.Nem tudok tárgyat felvenni,azt írja az a csodálatos Neptun rendszer,hogy a tárgyjelentkezésem nem aktív.Beiratkozásnál sem tudom aktiválni a félévemet,mert nem vettem fel tárgyat....The Circle of public education....Újra megnéztem a pénzügyeimet,van egy elmaradt tartozásom,ami eddig nem volt sehol.Befizettem a Neptun gyűjtőszámláról,de még mindig nem tudok tárgyat felvenni.Írtam az ügyintézőmnek,de valszeg csak holnap délután kapok választ,addigra pedig betelnek a helyek,már ahol még vannak.

Lehetséges,hogy emiatt a tartozás miatt nem tudok tárgyat felvenni?Mi más oka lehet még?

Már tiszta idegbeteg vagyok....Köszönöm a segítséget,ha kapok.



2012. szept. 3. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Előzetes tárgyjelentkezésnél vettél fel tárgyat?


20/L (Pannonos)

2012. szept. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem,mert nem tudtam.Az utalásom az egyetemnek valahol eltűnt az éterben,most augusztus elejére ért ide..no comment..de beszéltem a pénzügyi csoporttal,azt mondták ez nem gond,majd reghéten felvehetem a tárgyaimat.Persze most egyáltalán nem tudom elérni az oktatási igazgatóságot.
2012. szept. 4. 10:15
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma reggelre megoldódott a probléma.Tegnap írtam a Neptun rendszergazdának ill. a pénzügyi csoport vezetőjének.A rendszergazda ma reggelre "feloldotta a blokádot".
2012. szept. 5. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!