Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy még a...

Miért van az, hogy még a falat is szívesebben nézném minthogy tanuljak? Hogyan tudnám a tanulási kedvemet növelni?

Figyelt kérdés

2012. szept. 3. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Lusta vagy és motiválatlan. Leülni és megtanulni senki nem fogja az anyagot helyetted és ha az se vigasztal egy kicsit se, hogy minimális seggvakarás helyett már rég akármit megtanulhattál volna, lenne szabadidőd, lenne tudásod, ehelyett ott herézel fölötte, nem jutsz egyről a kettőre, képzetlen ember meg lassan már kulimunkára se kell. De semmi gond, a te jövőd, nem az enyém. Ha nem akarsz tenni érte, az csak a te problémád.
2012. szept. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én is így vagyok ezzel..na de elhatároztam h 5 perc múlva már neki is állok.

muszáj,különben nem sikerül bejutnom majd arra az egyetemre ahova menni szeretnék.próbáld magad így motiválni h a jövőd a tét.

2012. szept. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!