Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Rájöttem h túl nagy falat...

Rájöttem h túl nagy falat nekem ez az egyetemi szak amire járok, lesz annak bármi következménye ha nem megyek be többet semmire sem? (persze azon kívül h bukom minden tárgyam)

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
A gyakjegyes tárgyidra ha nem mész el vizsgázni, kapsz egy egyest és még kiutalhatnak neked fizetési kötelezettséget is utánuk! Inkább menj be a TO-ra és iratkozz ki.
2011. okt. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tényleg?:O küldhetnek csekket?azt hittem fizetési kötelezettségei csak a költségtérítéseseknek vannak,(meg az újboli vizsgákért stb.)
2011. okt. 19. 14:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, bukott tantárgyanként jár általában egy fix fizetendő összeg. Nálunk van mondjuk félévtörlés is, végül is ezzel is élhetsz, ezzel csak a jegyeidet törlöd és így talán nem is kell majd fizetned. Ha kiiratkozol, minden megszűnik, jogviszony, diákig. és minden pótlék, szóval, mivel már ez a féléved úgyis lement, szerintem nem érdemes. A második félévet pedig tedd addig passzívra, ha nem mész okj-re vagy keresztfélévre. Amúgy csak kíváncsiságból: melyik szak ez? Én most épp hasonló helyzetben vagyok...
2011. okt. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és mennyi ez az összeg? (csak mert kb semmilyen tárgyat nem tudnék megcsinálni(de ilyet eddig még nem is hallottam h fizetni kell, még a felsőbb éves haverjaim sem említettek ilyesmit)) A-N-Á vill.mérnök-ön vagyok
2011. okt. 19. 21:49
 5/5 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha megnézed a Hallgató térítési és juttatási szabályzatot, abban minden ilyesminek benne kell lenni. Ez a fizetési szokás erősen eltérhet intézményenként.
2011. okt. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!