Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén lettem 1. éves középiskol...

Idén lettem 1. éves középiskolás de ma mikor mentem egyáltalán nem tetszett a légkör lehet még váltani most év elején?

Figyelt kérdés

2012. szept. 3. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
miért mit szeretnél másképp?
2012. szept. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem év közben is lehet. Hozzánk október végén-november elején jött két új az osztályba 9.-ben
2012. szept. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális, hogy elsőre nem olyan minden ahogy elképzelted.

Amikor én először mentem be az osztályomba, legszívesebben sikítva rohantam volna ki a teremből és mindenkiről azt gondoltam, hogy milyen ostoba és szerencsétlen.Aztán idővel mindenkit megismertem szépen, lettek barátaim, később pedig az osztály is összecsiszolódott.Nem megy minden egyik napról a másikra.Én adnék időt ennek a dolognak a helyedben.

2012. szept. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Na jó elmondom nem akarok rasszista lenni mert nincs bajom a romákkal de itt teli van és nem olyan jó a közérzetem egy ilyen helyen! Mikor voltam suli látogatáson nem volt ennyi most mek csak az van,mondom nincs velük bajom de jobban érezném magam a saját népemmel,hogy így mondjam :))
2012. szept. 3. 21:32
 5/13 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben teljesen érthető, hogy lehangol.Inkább még év elején próbálj átkerülni máshova, könnyebb beleszokni, hiszen olyankor mindenkinek új minden.
2012. szept. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

De miért? Abnormálisan viselkednek, vagy amúgy nincs velük gond, csak neked nem tetszik a képük.

Szerintem várj egy kicsit. Én első nap egész délután sírtam, és ki akartam iratkozni, annyira utáltam. Most meg megyek egyetemre, és sírom vissza a régieket :( Eléggé megszerettem később.

2012. szept. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
vagy addig próbáld meg, amíg még nincsenek jegyeid, vagy csak félévkor tudsz átkerülni
2012. szept. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem csak nem jó volt már nekem általánosba suli váltás és beszoktam hamar szokatlan volt de megszoktam,ez egészen más szitu!
2012. szept. 3. 22:14
 9/13 anonim ***** válasza:
Melyik suli ez egyébként? Amúgy egy félévet adnék a sulinak. Évfolyamról is lehet ismerkedni. Ha semmi se jön össze, akkor válts nyugodtan.
2012. szept. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az a baj h nem csak az én osztályom hanem az egész suliba így van! A normális emberek elmentek jobb suliba és itt hagyták a rosszabbik részét,én meg egy nagyon hlye döntést hoztam,hogy ezt a sulit választottam! :/
2012. szept. 3. 23:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!