Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ledolgozhatom-e az úgynevezett...

Ledolgozhatom-e az úgynevezett "röghöz kötést" alapképzés mellett? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Pontosabban az lenne a kérdésem hogy most felvettek állami ösztöndíjjal felsőfokú szakképzésre ez ügye két éves akkor azt jelenti hogy ha elvégeztem utána 20éven belül 2évet(nem vagyok biztos benne hogy 2) lekel dolgoznom itt Magyarországon de én a felsőfokú után folytatni szeretném a tanulmányaimat alapképzésen és hogyha ott csak költségesre tudnak felvenni ezt viszont már majd csak úgy tudom finanszírozni hogy mellette dolgoznom kell és az iskola ahova jelentkezni fogok(edutus) alapból biztosít munkát amiből fizetni tudom majd a tanulmányaimat valamint a kollégiumot szóval így összefoglalva a kérdésem az lenne hogyha alapképzés mellett dolgozok akkor az megszünteti két év után a röghöz kötöttséget amelyet az állami ösztöndíjjal kaptam?


próbáltam minél érthetőbben fogalmazni de elnézést kérek ha így is kicsit érthetetlen lett


remélem azért kapok rá normális válaszokat


előre is köszönettel

Gergő!


2012. szept. 6. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
4 évet kell ledolgoznod, de ha rendes bejelentett főállás, ahol járulékokat fizetnek utánad meg minden, akkor szerintem beleszámít.
2012. szept. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amit a végzettség megszerzése után dolgozol az és csak az számít bele. Ezzel kiegészíteném a válaszomat:)
2012. szept. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! :)

akkor ha minden igaz beleszámít mert a végzettség megszerzése után fogok dolgozni ugyanis akkor kezdem az alapképzést akkor szerencsére lefogom tudni dolgozni még időben iskola mellett azt a 4évet

2012. szept. 6. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!