Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi legyek? Pályamódosítás?

Mi legyek? Pályamódosítás?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy ez csak egy piti, első világ beli probléma, de nekem most elég fontos. A tanári mesterszak 2. évében jöttem rá, hogy nem leszek jó tanár (tehát 4 évem ment el erre a témára). Nem hinném, hogy meggondolatlanul választottam, mert szeretem csinálni, de a gyakorlatban kiderült (legalábbis úgy érzem), hogy nem vagyok elég belevaló, kreatív, motiváló, stb., egyszerűen nem passzol a személyiségem a jó tanár fogalmával. Egyébként magyar-angol szakos vagyok. Mihez kezdjek? Tanuljak valami tök mást 23 évesen? És az mégis mi lehetne? Ki vagyok bukva.

2012. szept. 9. 01:09
 1/6 anonim válasza:
100%

Figyelj en azt mondom fejezd be a kepzest mindenkepp, mar nincs sok hatra,lesz papirod es a vegere talan meggondolod magad.

Ha megsem latnad maskepp a dolgokat lehetsz meg pl.tolmacs,ujsagiro...akarmi.

2012. szept. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy ez tényleg gondot jelenthetne.

Nekem a német/angoltanáraim voltak a legjófejebbek, mert úgy tűnt, hogy mindent viccesen fognak fel.(pl. ha valaki tegyük fel, panaszkodik a sok házifeladat miatt, egy vicces beszólással oldották a hangulatot)

A legeslegjobb mondjuk az informatikatanárom volt, de nem szaktól függ, hanem hozzáállástól.

2012. szept. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első leírta a lényeget. Ha van energiád rá, fejezd be először ezt.

23 évesen semmi nincs veszve, én 29 évesen diplomáztam, és több ismerősöm is van, aki még ennél is később (én is többszöri pályamódosítás miatt). Szóval csak nyugalom :)

2012. szept. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valóban, először végezd el aztán még dönthetsz, én kb 20-21 évesen fogok alapképzésre menni :P
2012. szept. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást! :)
2012. szept. 9. 11:09
 6/6 anonim ***** válasza:
23 éves vagy? az semmi! Én 32 évesen váltok meredeken.
2015. jan. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!