Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a tanárok?

Miért ilyenek a tanárok?

Figyelt kérdés
miért hiszik azt, hogy csak az ő órájukra kell készülni? miért adnak fel annyi házit, és tanulni valót, hogy egész nap azt kelljen csinálnunk? miért feleltetnek, és íratnak velünk dogát már a nyáriszünet utáni 2. héten? miért hiszik azt, hogy nekünk olyan könnyű dolgunk van, mert "csak" tanulnunk kell?
2012. szept. 10. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:

menj el dolgozni,kellj fel reggel 4kor, és érj haza délután háromra, menj el bevásárolni és főz moss takarits otthon, és matekozd ki hogy ha a minimálbéredből kifizeted a számlákat akkor mennyi pénzed lesz kajára...


hidd el, utána rájössz hogy mennyivel könnyebb arra a 6-7 órára tanulni :) (minusz a tesi, a havi egy ének és rajz házit leszámítva ez a két tantárgy)

2012. szept. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tanár nem kel reggel 4-kor. Bocsi. :)
2012. szept. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a tanár nem is, de majd ő fog, ha gyárban kell majd robotolnia...
2012. szept. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jó, én megértem, hogy felnőttként dolgozni sem könnyű, de most nem is erről van szó. én csak azt nem tudom felfogni, hogy a tanárok miért gondolják azt, hogy egy tanuló élete szeptember 1től június közepéig CSAK a tanulásról szól, és nekünk csak az a dolgunk hogy tanuljunk
2012. szept. 11. 15:38
 5/5 anonim ***** válasza:

miért mi más dolgod van még?


ha azt írod hogy házimunka akkor oké, már ha nem kifogás és a szüleid elvárják hogy tanulás előtt mosogass el, takarits fel moss ki, vagy menj és etesd meg a tyúkokat meg a disznókat (bár szerintem a szüleid se mondják hogy tünés mosogatni ha éppen tanulsz)


ha a bulizást meg piálást érted a tanulás melletti dolgokon.. nos.. azért meg igazán nem kár, hogy nem fogsz 30 évesen májnagyobbodástól meghalni :)

2012. szept. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!