Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi szoctám igénylésnél...

Egyetemi szoctám igénylésnél szerintetek mit kell igazolásként feltölteni diákhitelről, ha azt még csak 2hete igényeltem és nincs papírom?

Figyelt kérdés

Eddig még csak egy mailt kaptam arról, hogy aktiválták a diákhitel direct-em, illetve abba belépve látom, hogy a hitel igénylése még folyamatban van. Ez utóbbi gondolom azért mert még vagy nem kaptak visszajelzést a TO-ról vagy azt jelentené, hogy még nem történt pénz átutalás nem tudom :x.

Már természetesen maileztem ezzel kapcsolatos embernek az egyetemen viszont van, hogy eltart pár napig a válasz és gondoltam talán itt valaki már tapasztalt ilyet.


2012. szept. 15. 13:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!