Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Prózai színész szeretnék...

Prózai színész szeretnék lenni. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Színész szeretnék lenni, de nem igazán tudok énekelni. Még akkor se szoktam, mikor egyedül vagyok otthon. Félek attól, ha meghallanám az énekhangomat, elmenne az egçsztől a kedvem. Versmondó versenyeken, fellépéseken szoktam szerepelni, az iskolßm dráma szakkörének a tagja vagyok. Nagyon szeretem ezt, ezzel akarok foglalkozni a későbbiekben. Én nem egy világhírű hollywoodi színçsz akarok lenni, hanem csak egy itthoni elismert. Milyen iskolát javasoltok? 10es gimnazista vagyok. Mozgékony vagyok, táncolok, több éve lovaglok. (Valahol olvastam, hogy lovagolni is tudni kell, nem tudom, mennyire igaz:))

Köszönöm a vßlaszokat!


2012. szept. 15. 23:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnezest a hibakert, telefonrol irtam a kerdest, talan azert van.
2012. szept. 15. 23:51
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem színész családból jössz, akkor elég rögös az út még itthon is, nem hogy Hollywoodban. Gondold át ezt még egyszer, hogy hány profi színész van itthon, akik nem tudnának vagy nem tudtak helyt állni Hollywoodban.
2012. szept. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, félreértesz. írtam, hogy én egy hazai elismert színész akarok lenni, nem az a célom, hogy Hollywoodban kössek ki, mint világsztár. Én a színpadon szeretnék lenni!:)
2012. szept. 16. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!