Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak irodalmat?

Hogyan tanuljak irodalmat?

Figyelt kérdés
Teljesen reál beállítottságú vagyok és bármit meg tudok tanulni amiben logika van, viszont ami összefüggéstelen logikátlan és rendezetlen, azt sehogy nem tudom megjegyezni. Ezért van az, hogy negyedikes gimnazistaként az irodalommal gyötrődök de kegyetlenül. Nincs valakinek valami ötlete vagy módszere erre?
2012. szept. 16. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Találd meg benne a logikát. Komolyan mondom. Vagy a tanár logikáját, hogy visszamond, amit kér. Én is szenvedtem vele egy bő fél évet, mire kitaláltam mit akar visszahallani a tanár, utána sima ügy volt. A többi meg seggelés kérdése.
2012. szept. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is reál beállítottságú vagyok és mindig is utáltam a törit, magyart tanulni:D Én 12.-ben már csak poénnak fogtam fel az irodalmat, a padtársammal elkezdtünk szórakozni, hogy mindent költőien fogalmaztunk meg, ha újságot olvastunk, akkor is elkezdtük elemezni, meg ilyenek és így a végén megszerettem:D Vagyis hát mondjuk úgy, megláttam a szépségét is:D
2012. szept. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!