Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Te mennyit tanulsz iskolán kívül?

Te mennyit tanulsz iskolán kívül?

Figyelt kérdés
Sokat magolsz, sok az írásbelid? mennyi idődben vannak ezek? Légyszi írjatok egy körülbeli átlagot jegyeitekről.
2012. szept. 17. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szakközépbe járok...

Semmit!

Tényleg semmit! Se verset, se definíciókat... még házit se csinálok (ezért kapom is az 1-eseket).

Órán se figyelek... ma is elaludtam föcin.


A tavaly év végi átlagom: 3,7

Idén viszont elkezdek tanulni, mert az utolsó évem és az érettségire készülni fogok!!!

2012. szept. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Változó.

Szakközépiskolába járok, nekem is ez az utolsó évem, de ez más lesz, mint a többi, már most látom. Az aktuális tananyag mellett folyamatosan ismételünk, nyomatjuk a tételeket ezerrel, ezért idén többet kell tanulnom majd.


Az írásbeli nem szokott túl sok lenni. Matekból és németből van rendszeresen házi, de csak 1-2 feladat, néha töriből, magyarból és üzleti gazdaságtanból is, de ez sem sok.

Magolni nem szoktam, inkább addig ülök a könyv/füzet/jegyzet fölött, amíg meg nem értem. Ha kell 10 átmegyek egy-egy részen, leírom magamnak, rajzolok hozzá, vagy hasonló. Ez néha több idő, mintha benyalnám az egészet, de ha egyszer megértem, akkor később csak átolvasom párszor és tudom is.


Tavaly napi 1-2 órát tanultam, az átlagom év végén 4,8 volt.

Idén a min. 2 óra lesz, de lesz, hogy több is, de nem panaszkodom, én élvezem. :)

17/L

2012. szept. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Napra elosztva kb. 10 percet (legtöbb nap nem tanulok semmit, ha dolgozatot írunk valamiből, csak olyankor tanulok)


De ezen kívül azért szoktam tanulni, olyat ami nem az iskolához kapcsolódik (nyelvvizsgára például)


17/L


12.-es vagyok gimnáziumban, az átlagom olyan 4,6 körül van, de régebben (9-10.-ben) jobb volt.

2012. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Gimibe járok.

általában 1,5 óra körül tanulok egy nap, de elég erős a suli.

Még régen, általánosban pl heti 1 óra tanulással kitűnő voltam (jó, tudom, mindenki...)


Az átlagom tavaly év végén 4.8 volt.

Ami nálam probléma, az az, hogy este fog az agyam, szóval sokszor 11 és éjjel 1 között tanulok, másnap meg dög fáradt vagyok.

2012. szept. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!