Tanulsz péntek este?

Figyelt kérdés
Én igen (oké most épp szünetelek :P ), mivel ilyenkor fog a legjobban az agyam. Csak arra kell gondolnom, hogy holnap nem kell 6-kor kelnem :) Ti mikor tudtok a legjobban tanulni és egyáltalán milyen módszerrel tanultok?
2011. nov. 11. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Én szombaton vagy vasárnap szoktam. Nekem a péntek a pihenésről szól.
2011. nov. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha valaki még egyszer megkérdezi, milyen módszerrel tanulok, beverem a képét. Leülök és kinyitom a könyvet. PONT. (Bocs, de egy egész egyetemi tantárgyam van a tanulásmódszertanról, és mit ne mondjak, kamu az egész, kissé fáraszt a téma, nem veled van bajom.)

Péntek este nem tanulok, kell egy kis kikapcsolódás. Délután és késő délelőtt tudok legjobban tanulni, egyébként. Ó, imádtam az érettségit. Felkelsz, előszeded a könyvet, leülsz egy fotelbe, iszol kávét és elmerülsz Napóleonban. De jó is volt! (Félreértés ne essék, ebben egy szikra irónia sincs. Imádtam érettségizni.)

18/L

2011. nov. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát ez remek ,de nem értem, hogy jön ide az érettségi? :D
2011. nov. 12. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!